۱۴۰۰-۰۶-۲۸

قانون بهبود امنیت سایبری اینترنت اشیا (IoT) تصویب شد

اینترنت اشیا

قانون بهبود امنیت سایبری اینترنت اشیا (IoT) تصویب شد

قانون بهبود امنیت سایبری اینترنت اشیا به طوررسمی تصویب شد. طبق این قانون، هر دستگاه اینترنت اشیا خریداری شده با پول دولت از حداقل استانداردهای امنیتی برخوردار است.

بر اساس گزارش، این قانون بر ریسک زنجیره تامین دولت فدرال، ناشی از دستگاه‌های اینترنت اشیا ناامن، نظارت دارد. موسسه ملی استاندارد و فناوری (NIST) موظف است استانداردها و دستورالعمل‌های مربوط به استفاده و مدیریت دستگاه‌های اینترنت اشیا توسط دولت فدرال را منتشر کند. NIST موظف است دستورالعمل‌هایی را برای گزارش آسیب پذیری‌های امنیتی مربوط به سیستم‌های اطلاعاتی آژانس فدرال، ازجمله دستگاه‌های اینترنت اشیا منتشر کند.

 

FAA محدودیت‌هایی را برای عملیات UAS در تأسیسات DOD ایجاد می‌کند

اداره هوانوردی فدرال (FAA) محدودیت‌های فضای هوایی سیستم‌های هواپیمای بدون سرنشین (UAS) را بر فراز مکان‌های حساس امنیت ملی اعلام کرد که از ۳۰ دسامبر اعمال می‌شود. FAA با همکاری شرکای فدرال خود، عملیات UAS را در فضای هوایی بر فراز دو مکان محدود می‌کند. اولین منطقه راک آیلند آرسنال است. دومین منطقه، مرکز فناوری بیومتریک در کلارکسبورگ، ویرجینیا غربی است. این محدودیت‌ها همچنین در برنامه موبایل FAA’s B4UFLY نیز لحاظ خواهد شد. اپراتورهای UAS که این محدودیت‌های پرواز را نقض می‌کنند ممکن است تحت مجازات اجرایی قرار بگیرند. FAA درخواست آژانس‌های امنیتی فدرال واجد شرایط برای محدودیت‌های پرواز ویژه UAS را با استفاده از اختیارات خود تحت ۱۴ CER § ۹۹٫۷ بررسی می‌کند.

 

۵۲ درصد از مدیران امنیتی می‌گویند CCTV می‌تواند به ردیابی تماس و سایر اقدامات برای واکنش نسبت به COVID-19 کمک کند

مطالعه جدیدی در مورد مدیران سیستم‌های امنیتی نشان داد که تقریباً نیمی از آن‌ها (۴۶٪ از شرکت‌های متوسط و بزرگ در سراسر انگلیس) از سیستم‌های نظارت تصویری/CCTV خود برای مدیریت از راه ‌دور فرایندها و افراد در محل کار استفاده می‌کنند یا قصد استفاده از آن‌ها را دارند. ۵۲٪ از مدیران امنیتی فکر می‌کنند که می‌توان از CCTV برای شناسایی و دسترسی بدون تماس به محل کار استفاده کرد. و ۵۰٪ احساس می‌کنند که سیستم‌های نظارت تصویری باید بتوانند به مدیریت و اجرای فاصله گذاری اجتماعی در محل کار کمک کنند. علاوه بر این ، ۴۸٪ از پاسخ دهندگان فکر می‌کردند که نظارت تصویری می‌تواند برای ردیابی تماس و همچنین پیروی از دستورالعمل‌ها مانند پیکان‌های جهت دار اطراف ساختمان‌ها و استفاده از ماسک مفید باشد.

 

ساخت دوربین‌های امنیتی سال‌به‌سال رشد چشمگیری داشته‌است

گزارش توماس ایندکس، که نگاهی به روند تولید دارد، خاطرنشان می‌کند که تهیه منبع امنیتی دوربین نسبت به سال پیش ۲۶۶% افزایش‌یافته‌است. طبق اعلام سازمان، این ۱۵۳٪ بیش از تعداد Q3 است. با توجه به نیاز به دورکاری و تعطیلی مشاغل، سازمان‌ها و مشاغل برای محافظت از دارایی خود حتی در غیاب آنها، به طورفزاینده‌ای اقدام به نصب دوربین‌های امنیتی می‌کنند. علاوه بر این، تقاضای دورکاری و پیش بینی منع رفت و آمدهای جدید می‌تواند منجر به رشد بیشتر در این زمینه شود.

 

 

منبع: www.securitymagazine.com

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *