۱۳۹۹-۰۴-۱۸

مهار نبض آتش با محصول جدید ایران کاوه سایپا

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۳ سال قبل
  • بدون دیدگاه

مهار نبض آتش با محصول جدید ایران کاوه سایپا

سید محسن مرتضوی مدیر عامل ایران کاوه سایپا گفت: شرکت ایران کاوه سایپا، در راستای توسعه منابع زیرساختی و صنایع وابسته قصد دارد ضمن بهره گیری از نیروی انسانی متبحر و متخصص، با همکاری دو شرکت معتبر اروپاییone seven و Gimaex، تکنولوژی جدیدی را در زمینه تجهیزات آتش نشانی با کارآمدی مدرن و روزآمد؛ تولید و به بازار عرضه می کند.
وی با اشاره به اینکه در دور جدید مذاکرات با مسولین بلند پایه شرکت وانسون آلمان سرانجام به امضاء توافق نامه ورود تجهیزات جدید به کشور انجام شد، افزود: تکنولوژی جدید، علاوه بر پرتابل و قابل حمل بودن، نسبت به سیستم های اطفاء حریق موجود در بازار، از کارایی به مراتب بالاتری برخوردار است و در واقع از جمله تکنولوژی های منحصر به فرد دنیا در زمینه اطفاء حریق محسوب می شود.
این شرکت ها سوابق طولانی در زمینه تولید، طراحی، توسعه انواع سیستم های اطفاء حریق ثابت و نیمه ثابت، سیار و نسل جدید فوم های آتش نشانی، در زمره شرکت های فعال در زمینه خدمات اطفای حریق در اروپا دارند که برخورداری از کلیه استانداردهای معتبر آمریکا و اروپا از جمله استانداردهای NFPA,FM,TUV,ICAO از امتیازات آنها محسوب می شود.
مرتضوی ضمن بیان این مطلب که شرکت های خارجی کاملا آمادگی دارند تا وارد همکاری های مشترک با ایران شوند گفت: باید مراقب باشیم ورود آنها به بازار ایران با نتیجه ی برد-برد همراه باشد.
گفتنی است، این توافق نامه یران کاوه سایپا را به یکی از تولید کنندگان اصلی سیستم های اطفاء حریق تبدیل می کند.

منبع:‌donyayekhodro.com

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *