۱۴۰۰-۰۸-۰۳

با تجهیزات ردیاب LEADER، قربانی ها را ساده تر، سریع تر و ایمن تر پیدا کنید!

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۴ سال قبل
  • بدون دیدگاه

LEADER دامنه گسترده ای از محصولات جستجو و نجات را برای تطبیق با نیازهای متخصصان به منظور استفاده توسط تیم نجات جهت مکان یابی و تشخیص قربانی های دفن شده ارائه می کند:

LEADER Search تنها حسگر زنده یاب وایرلس مربوط به زلزله در جهان است که برای تشخیص حضور قربانی های محبوس یا زیر آوار طراحی شده است و آنها را با دقت بالایی شناسایی می کند. سنسورهای زلزله بسیار حساس حتی کوچک ترین نشان از زندگی را همچون ضربه زدن، خراشیدن، کوبیدن، صداها یا هر نوع نشانه ای از قربانی های زنده، صرف نظر از ماهیت آوار (برای مثال سنگ، برف، گل و…) شناسایی می کنند.

این محصول نسل بعدی سیستم وایرلس Audio ResQ می باشد. از بسیاری از ویژگی های کلیدی استفاده می کند اما سبک تر و فشرده تر است و گرافیک کاربر پسندی دارد. ارگونومی بیشتری برای استفاده بهبود یافته فراهم می کند و سرعت و کارایی را افزایش می دهد.

با تجهیزات ردیاب LEADER، قربانی ها را ساده تر، سریع تر و ایمن تر پیدا کنید!

LEADER Cam، که برای تصویر سازی و ارتباط با قربانی ها، برای ارزیابی کمک ضروری و مراقبت فوری مورد نیاز، توسعه یافته است.

این محصول نسل بعدی Visio Search است. به لطف رابط جدید، منوی کاربر پسند، صفحه نمایش کاملا رنگی بسیار بزرگ و ردیاب تلسکوپی فیبر کربن بسیار سبک، سهولت استفاده بی رقیبی ارائه می کند.

LEADER Hasty اولین و تنها سیستم جستجوی Hasty است که دستگاه های ارتباط با قربانی، شنونده و دوربین های جستجو را در یک واحد یکپارچه می کند.

LEADER Scan تنها دستگاه جهان است که قادر به تشخیص کوچک ترین حرکات قفسه سینه ایجاد شده توسط تنفس است!

این محصول که برای تشخیص و مکان یابی قربانی های زنده محبوس، زیر آوار یا مدفون به دنبال بلایایی از جمله: فروریزی بناها، رانش زمین، بهمن و غیره طراحی شده است، به لطف تکنولوژی UWB (باند بسیار گسترده) اجازه می دهد قربانی ها را با تشخیص حرکات در فاصله ۳۰ متری در فضای باز، مکان یابی کنیم.

با تجهیزات ردیاب LEADER، قربانی ها را ساده تر، سریع تر و ایمن تر پیدا کنید!

به علاوه LEADER Senrty نیز برای هشدار به کارکنان نجات درباره حرکات قریب الوقوع و فروریزی احتمالی ساختمان های اطراف طراحی شده است که به آنها زمانی برای عقب نشینی به مکانی امن می دهد.

با تجهیزات ردیاب LEADER، قربانی ها را ساده تر، سریع تر و ایمن تر پیدا کنید!

منبع: www.leader-group.eu

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *