۱۴۰۰-۰۹-۱۸

LeaveFire – سیستم فرار ابداعی

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۴ سال قبل
  • بدون دیدگاه
LeaveFire – سیستم فرار ابداعی

LeaveFire – سیستم فرار ابداعی

همه آگاه هستند که گهگاه ایمن ترین کاری که می توانید در آتش سوزی ساختمان های بلند انجام دهید این است که یک جا بنشینید و انتظار رسیدن آتش نشانان را بکشید. حتی اگر ساختمان به سیستم های اعلام و اطفای حریق مجهز شده باشد، در صورت رخداد آتش هیچ کدام از ما نمی داند از لحاظ فیزیولوژیکی چه طور واکنش نشان می دهیم و بیشتر اوقات منطقی ترین کار در زمان وحشت (پایین پریدن از پنجره) مطمئنا خطرناک ترین است. طبق راهنمایی های اساسی، ماندن کنار پنجره یکی از مهم ترین کارها برای انجام دادن است. به این دلیل ما LeaveFire® را ساختیم.

این محصول طراحی شده است تا راهی برای فرار سریع در طول آتش سوزی ساختمان ارائه کند. ده ها هزار نفر سالانه در سراسر جهان در آتش سوزی های ساختمان ها آسیب دیده و می میرند. این محصول وانمود نمی کند که این ارقام را صفر می کند، بلکه تلاش می کند آنها را به طرز قابل توجهی کاهش دهد. استفاده از آن بسیار آسان است. روی دیوار کنار پنجره یا بالکن شما نصب می شود و همیشه آماده استفاده کردن است. در صورت رخداد آتش سوزی تنها باید جعبه آن را باز کنید، افسار را در دست بگیرید، آن را بپوشید و آتش را پشت سر بگذارید.

این محصول کاملا در برابر آتش مقاوم است،‌ تا ۲۰۰ کیلوگرم تحمل وزن دارد، سرعت نزول آن ۱ متر بر ثانیه و سرعت عمودی ۳ متر بر ثانیه (در کاربرد جمع شدنی)، نوار KEVLAR® دارد و به هیچ منبع تغذیه ای نیاز ندارد.

LeaveFire – سیستم فرار ابداعی

LeaveFire® به ۴ سری متفاوت تقسیم می شود:

سری کلاسیک می تواند چند بار مورد استفاده قرار گیرد زیرا جمع شدنی است. هیچ محدودیتی برای تعداد افرادی که از آن استفاده می کنند وجود ندارد. این سری که چند مدل دارد، مناسب ساختمان های ۳ تا ۳۶ طبقه است (۱۰ متر / ۳۲ فوت – ۱۲۰ متر / ۳۹۳ فوت)

سری چند نفره جمع شدنی نیست. می تواند به صورت پیوسته توسط افراد بیشتر مورد استفاده قرار گیرد و می تواند طبق مشخصات مشتری شخصی سازی شود. این سری چند مدل دارد که برای استفاده از ۴ تا ۱۲ نفر از ارتفاعی برابر ۶۰ متر / ۱۹۶ فوت تا ۱۸ متر/ ۶۰ فوت همزمان مناسب است.

سری نجات را می توان در وضعیتی استفاده کرد که باید فرار کنید، حتی در صورت رویداد اضطراری جز آتش. می تواند روی تراموای برقی، جرثقیل و قایق ها مورد استفاده قرار گیرد. این سری نیز چند مدل دارد و مناسب ارتفاعی از ۳۰ متر / ۹۸ فوت تا ۲۴۰ متر / ۷۸۷ فوت است.

مدل حرفه ای می تواند با مشخصه های مشتری شخصی سازی شود. حوزه های اصلی که می تواند در آنها به کار گرفته شود کارخانه های نفت، پالایشگاه های نفت، گاز و کارخانه های شیمیایی است.

منبع:‌ leavefire.com

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *