۱۳۹۹-۰۹-۱۴

LILIN، دوربین IP مقاوم در برابر آب و هوا را روانه بازار شد

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۲ سال قبل
  • بدون دیدگاه

 

LILIN دوربین شبکه فول اچ دیP1080 مدل PSR5024EXمقاوم در برابر آب و هوا را عرضه کرد.
طبق گفته شرکت، این دوربین PTZ جدید که برای نظارت در سطح شهر بسیار مناسب است، ضبط روز / شب واقعی و تا ۱۵۰ متر دید مادون قرمز در شب و همچنین حرکت pan/tilt متغیر را – شامل چرخش بی پایان ۳۶۰ درجه – ارائه می کند که به کاربران اجازه راه یابی دقیق در سراسر نواحی وسیع مانند تقاطع های ترافیکی یا فضاهای عمومی بزرگ را می دهد. همچنین یک انتخاب لنز زوم اپتیکال ۲۰x و ۳۰x در دسترس است.
Joe Cook، معاون و مدیر کل LILIN Americas گفت: «ما P/T/Z جدید را بر پایه بازخورد فروشنده مان مبنی بر درخواست ۶۰FPS و همچنین یک tilt عمودی +۳۰ درجه بالای خط افق برای کاربردهای ترافیکی، راه آهن و اتوبانی طراحی کردیم. آن ها IP-66 rated هستند و می توانند سرعت بادی از دسته ۴ با سرعتی تا ۱۳۴mph را تحمل کنند. به علاوه، با شیشه آب گریز، به طور زیادی دید در حین طوفان ها را بهبود بخشیده اند. پایدارسازی تصویر الکترونیکی لیلین، اثر لرزش را در زمانی که دوربین برای تصاویر نهایی واضح و روان تر در تمام وضعیت های آب و هوایی بر بالای تیر نصب می شوند، کاهش می دهد.
LILIN می گوید دوربین های PSR5024EX هشدارهای تشخیص حرکت ویدئویی متفاوتی را به نمایش می گذارند که می توان آن را برای پیشرفت آگاهی از صحنه پویا و کمک به ارائه نظارت امنیتی مطمئن پیکره بندی کرد.
همچنین می توان این هشدارها را طوری تنظیم کرد که ضبط را بر روی کارت میکرو اس دی داخلی انجام دهند و از طریق ایمیل یا تماشا از راه دور بر روی اپ موبایل LILINViewer درباره فعالیت به کاربران هشدار دهد. منبع: www.securitysales.com

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *