۱۳۹۹-۰۵-۱۹

Lion مطابق با نیاز های امروز آتش نشان ها

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۳ سال قبل
  • بدون دیدگاه
Lion مطابق با نیاز های امروز آتش نشان ها

Lion مطابق با نیاز های امروز آتش نشان ها

آتش نشان ها ی سراسر دنیا با شرایط بسیار دشوار و نامساعد مختلفی در زندگی کاری شان روبرو می شوند. در طی عملیات های نجات محیط و شرایط متمایزی را تجربه می کنند که آنها را از نظر فیزیکی تحت فشار قرار می دهد. به منظور کاهش خستگی، استرس ناشی از دما و احساس خفگی به اضافه ی ایجاد راحتی و بالابردن زمان کاری، LION با ارائه ی محصول جدیدی وظیفه ی خود در قبال ارتقاء تجهیزات حفاظت فردی یا به اختصار PPE برای کاهش آسیب های فیزیولوژیکی نیروها و ماموران آتش نشانی حاضر در صحنه حادثه به انجام رساند.
طراحی فوق العاده، مقاوم و جامع توسط Lionارائه شده است. همچنین با نهادهای بزرگی که شامل سازمان خدمات آتش هنگ کنگ، نیروی دفاع غیر نظامی سنگاپور، Brandweer Amesterdamوخدمات آتش متروپلیتن جنوب استرالیا می شد، قرداد بسته است.

به کارگیری مواد پیشرفته و مدرن

شرکت لیون اطمینان می دهد که لباس ها مدام در حال سبک تر شدن هستند ضمن اینکه سطح حفاظت، قابلیت تنفس، دوام و راحتی شان در حال بهترشدن می باشد. ساختار ترکیبی و چند لایه ی، لیون توانسته است نیاز کاربران نهایی این حوزه را پاسخ گوید. ساختار دو سه لایه ای که با بهرگیری از فناوری اسپیسر ساخته شده است. این فناوری یکی از دست آورد های منحصر به لیون می باشد که به طور باورنکردنی وزن را لباس را پایین می آرود. با کاهش حجم لباس، حرکت نیز آسان تر می گردد. این نوآوری منحصر به فرد و مختص به لین، تغییرات اساسی در تجهیزات حفاظت شخصی ویژه ی اطفاء حریق ایجاد نموده است.

بهینه سازی ارگونومی

توجه به طرز صحیح قرار گرفتن بدن انسان در رفتارهای حرکتی ماموران و نیروهای آتشنشانی امر بسیار مهمی می باشد. لباس های ایمنی لیون با هدف آسایش و راحتی ماموران طراحی و تولید شده است که حرکات طبیعی و فیزیکی آنها را آسان تر می سازد. آستین های گشاد و باز ژاکت، به کاربر امکان می دهد تا برای بالابردن دست ها به بالای سر یا فعالیت در مکان های محدود و تنگ با مشکلی مواجه نباشند و مانع از حرکت آزادانه و طبیعی نیروها نمی گردد. ضمن اینکه تمام قسمت های بدن را پوشش داده و مانع از بیرون ماندن قسمتی از بدن می گردد. این ژاکت در کنار شلواری بلند مورد استفاده قرار می گیرد که مشابه شلوارهای کار، با تکه پارچه ای که روی قفسه ی سینه را پوشش می دهد و به وسیله بندهایی به گردن متصل می گردد. با طراحی مناسب سرآستین ها، مانع از این می شوند که آستین ژاکت لیز بخورد پایین بیاید یا بالا برود در اصل مانع از بیرون ماندن بازو و دست ها می شود، در نتیجه دیگر مشکلی با کوتاه بودن دستکش ها یا کنار رفتنشان وجود نخواهد داشت.
قسمت ساق پا و بازوی هر لباس به نحوی طراحی شده است که حرکت و فعالیت آتش نشان را ارتقا می بخشد. برش هایی که در قسمت آرنج ها و زانوها در نظر گرفته شده اند مانع از زیاد به کار گرفتن پارچه در این قسمت شده است و حرکت مفاصل را آسانتر می سازند و کاربر با خم کردن پاها یا دست ها مشکل نخواهد داشت. بند های شلوار زمانیکه تجهیزات شخصی و ابزار و ادوات مثل ماسک اکسیژن را حمل می نمایند مانع از فشار می گردند و وزن را میان دو شانه تقسیم می نمایند.
ایمنی
ایمنی یکی از مهم ترین المان های هر ژاکت و شلوار است. به ویژه در شرایط اضطراری که عملیات با سرعت بیشتری به انجام می رسد. تمام لباس های ایمنی اسن شرکت دارای پرتال تست هستند که امکان ارزیابی ترکیبات داخلی پارچه هر لباس را فراهم می سازد. با این ویژگی، آمادگی لباس ها در شرایط مختلف وایمنی شان مشخص می گردد. نیروهای نجات می بایست سبکی لباس را احساس کنند. لباس های ایمنی لیون به همراه DRD، حلقه های نجات و زیپ اضطراری نیز دردسترس هستند.

ایجاد نوآوری

نوآوری یکی از ویژگی های همیشگی لیون در ارائه ی محصولات نجات و اطفاء حریق می باشد. گذشته از فناوری اسپیسر و تعبیه حلقه ی نجات در لباس ایمنی،لیون توانسته است تا پوششی با قابلیت خارج نمودن رطوبت یا به اختصارVMB ارائه نماید. به این ترتیب گرمایی که در قسمت داخلی کت ایجاد می شود را با برقرار نمودن جریان هوا، کاهش می دهد. ضمن اینکه استرس ناشی از دما را نیز تعدیل می نماید. به علاوه، بند شلوارهای داخل کت دمای زیرکت را کاهش می دهند و راحتی و آسایش بیشتری برای صاحب لباس فراهم می کند. خدماتTotalecare که از سوی لیون در سراسر دنیا ارائه می گردد، نوآوری دیگر این شرکت است که از امکان انتخاب طرح گرفته تا شست و شو و تست وارزیابی لباس های ایمنی را در اختیار مشتری قرار می دهد.
با ساخت و تولید این محصول و ارائه ی تمام ویژگی و خدمات مربوط به آن، لیون قادر است تا کیفیت و عملکردی بی نظیر در صنعت تجهیزات حفاظت شخصی ایجاد نماید. محصولات و خدمات پس از فروش حرفه ای این شرکت راه حلی به صرفه و مناسب را در اختیار مشتریان قرار داده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *