۱۳۹۹-۰۴-۲۱

جدیدترین کلاه های ایمنی

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۳ سال قبل
  • بدون دیدگاه
جدیدترین کلاه های ایمنی

کلاه های آتش نشانی قرن ۲۱ ترکیبی از قرن ها طراحی عملی قدیمی و مواد و تکنولوژی های جدید است. کلاه های آتش نشانی اروپایی از مدل های کلاسیکی که هنوز در ایالات متحده ترجیح داده می شوند فاصله گرفته اند، اما در سراسر دنیا، تولیدکنندگان در تلاش هستند تا کلاهی تولید کنند که حداکثر محافظت و راحتی را برای آتش نشانان فراهم کند. در این شماره ۳ تا از آخرین طراحی ها و ابداعات را معرفی می کنیم و ۳ تای دیگر را در شماره بعد.

HEROS- titan

جدیدترین کلاه های ایمنی

یکی از سبک ترین کلاه های در دسترس، این کلاه با محافظت کامل به طور قابل توجهی وزن کمتری نسبت به بسیاری از کلاه ها دارند و راحتی بیشتری به همراه گزینه های تنظیم فردی جامعی برای آتش نشان فراهم می کنند.

GENTEX ER1

جدیدترین کلاه های ایمنی

ER1 مطابق با انتظارات و نیازهای عملیات اضطراری و نجات است. این کلاه با وزن کمتر از ۸۰۰ گرم، راحتی و ایمنی را برای تیم های نجات و جستجوی شهری، آمبولانس، تصادف های جاده ای، کارکنان ساخت و ساز و دفاع غیر نظامی فراهم می کند.

LEADER Sar

جدیدترین کلاه های ایمنی

Leader ادعا می کند این تنها کلاه چند منظوره واقعی در دنیا است که سطح بالایی از محافظت در برابر ضربه از بالا و طرفین ایجاد می کند. با یازده استاندارد متفاوت مورد آزمون قرار گرفته است که تطبیق پذیری را به آن می دهد تا در محدوده گسترده ای از کاربردها از جمله جستجو و نجات – در آتش نشانی جنگل و دریا و زمین – مورد استفاده قرار گیرد.

منبع:firemiddleeastmag.com

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *