۱۴۰۰-۰۹-۱۸

تشکیل کمیته رسیدگی به بازرسی ایمنی و فضاهای تجاری پاساژها

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۵ سال قبل
  • بدون دیدگاه

تشکیل کمیته رسیدگی به بازرسی ایمنی و فضاهای تجاری پاساژها

تشکیل کمیته رسیدگی به بازرسی ایمنی و فضاهای تجاری پاساژها
به دنبال اتفاق دلخراش ساختمان پلاسکو، کمیته‌ای با عنوان کمیته رسیدگی به بازرسی ایمنی و فضاهای تجاری پاساژها در اتاق اصناف با حضور نماینده بنیاد مستضعفان، شرکت برق و شهرداری تشکیل شد تا نیاز سنجی‌های لازم صورت گیرد و اولویت‌ها تشخیص داده شود. همچنین نظارت بر بخش ایمنی حریق و سیستم‌های آلارم در این کمیته به اتحادیه الکترونیک و حفاظتی تهران محول شد.
به گزارش ایران آلارم، صادق فیض‌آبادی، رئیس اتحادیه الکترونیک و حفاظتی تهران گفت: چندین جلسه در محل اتاق اصناف تشکیل شد و خود شخصا به عنوان یکی از نمایندگان این کمیسیون در تمامی جلسات اتاق اصناف حضور داشتم و در نهایت مسئولیت نظارت بر بخش ایمنی حریق و سیستم‌های آلارم در این کمیته به اتحادیه الکترونیک و حفاظتی تهران محول شد.
فیض‌آبادی‌ گفت: سه نقطه از تهران به صورت پایلوت مشخص شد و از سمت اتاق اصناف این مساله به درستی پیگری و رصد می‌شود. همچنین اتحادیه برای برگزاری کلاس های آموزش رایگان HSE برای تمامی واحدهای صنفی که اتاق اصناف در نظر دارد اعلام آمادگی کرده است.
فیض‌آبادی در انتها گفت: از سوی اتحادیه بازرسی به عمل می‌آید تا تمامی اعضا دوربین مدار بسته و کپسول آتش‌نشانی داشته باشند. همچنین در حال مکاتبه هستیم که اگر اعضا قادر به خرید این تجهیزات نباشند بتوانند به صورت اقساط و با تخفیف نیاز خود را تامین کنند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *