۱۴۰۰-۰۶-۲۸

رسول پیر‌محمدی، یکی از شرکت‌کنندگان تیم نفت پارس

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۴ سال قبل
  • بدون دیدگاه

رسول پیر‌محمدی، یکی از شرکت‌کنندگان تیم نفت پارس

مسابقات آتش‌نشان برتر ساپکو از استانداردهای لازم برخوردار است

دومین سالی است که مسابقات آتش‌نشانی در کشور برگزار می‌شود، نظر شما در مورد مسابقات چیست؟

مسابقات از سطح بسیار بالا و خوبی برخوردار بود. بار اولی است که تیم نفت پارس در این مسابقات شرکت ‌کرد. بچه‌ها از همه تیم‌ها، تمامی آیتم‌ها را به‌خوبی رعایت کردند. در روز نخست که آیتم‌های ورزشی برگزار شد، تیم ما با توجه به تمرینات سخت و فشرده‌ای که پشت سر گذاشته بود توانست مقام اول مسابقات را از آن خود کند. سایر تیم‌ها نیز با قدرت تمام پا به‌پای ما جنگیدند و بسیار قدرتمندانه ظاهر شدند.

برای آتش‌نشان‌ها لازم است که همیشه از نظر بدنی در بهترین شرایط خود باشند، چقدر مسابقات این‌چنینی به آماده بودن و آماده ماندن آتش‌نشان‌ها کمک می‌کند؟

به نظر من یک آتش‌نشان باید همواره از آمادگی جسمانی بالایی برخوردار باشد تا بتواند در حریق، ابتدا جان خود را نجات دهد و سپس به مصدومین حادثه یاری رساند. اگر آتش‌نشانی بدنش آماده نباشد و از نظر آمادگی جسمانی در سطح خوبی نباشد، نه‌تنها نمی‌تواند جان کسی را نجات دهد، بلکه برای خودش نیز مشکل ایجاد می‌شود.

هرساله در دیگر کشورها مسابقات آتش‌نشانی برگزار می‌شود، برای بهتر شدن این مسابقات نوپا در کشورمان چه پیشنهادی دارید؟

به عقیده من شرکت ساپکو که میزبانی این مسابقات را بر عهده دارد تمامی آیتم‌ها را (از نظر برخورد با شرکت‌کنندگان، داوری، اسکان تیم‌ها و مقرراتی که برای مسابقات وضع شد) به خوبی رعایت کرده است و مسابقات از استانداردهای لازم و عالی برخوردار است؛ باوجودآن اگر آیتم‌هایی به ورزشی و عملیاتی اضافه شود کیفیت مسابقات در سطح بهتری قرار می‌گیرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *