۱۴۰۰-۰۹-۱۸

مدل۳۰۰QV-P-CMدوربین مگاپیکسلیIP

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۴ سال قبل
  • بدون دیدگاه
مدل300QV-P-CMدوربين مگاپيکسليIP

مدل۳۰۰QV-P-CMدوربین مگاپیکسلیIPاست که با بهره گیری از لنز های چشم ماهی،زاویه دید افقی ۱۸۰درجه را ارائه می نماید.این دوربین های HD،۱٫۲مگاپیکسل
خروجی و قابلیت تصحیح همزمان ویدئو یی برای تثبیت و بازیابی تصاویر دارد.

مدل300QV-P-CMدوربین مگاپیکسلیIP

در ۲۱ژانویه سال ۲۰۱۳،سایتاما،ژاپن کمپانیTarmonتولید کننده ی مشهور و خوشنام در بازار محصولات امنیتی، مدل دوربین ۳۰۰QV-P-CM،دوربینی تمام نما با زاویه دید ۱۸۰ درجه را به بازار ارائه نمود .این دوربین،جدیدترین دوربین با لنز چشم ماهی است که زاویه دید افقی ۱۸۰درجه را فراهم می سازد.

پیشرفت های خلاقانه

اخیرا بازار محصولات امنیتی ، بروز رسانی زیر ساخت ها را تجربه می نماید و همچنین نصب دوربین های IPکه با سرعت بسیار ی در حال رشد هستند.البته میزان کاربرانی که به حداکثر زاویه دید نیاز مند اند هم کم نیست.Tamron ،دوربین های تمام نما با زاویه دید۱۸۰ افقی را با مدل ۳۰۰QV-P-CM برای پاسخ گویی به  نیاز مشتریان معرفی نموده است.این محصول به عنوان یکی از مشهور ترین تجهیزات نوری ،کیفیت تصاویر را حداکثر می نماید.فناوری اختصاصی پردازش تصویر این دوربین توانسته موج جدیدی در راه حل های تجهیزات نظارتی ایجاد نماید که در آینده تعدد محصولات را به دنبال خواهد داد.

ویژگی های اصلی

۱)مجهز به لنز چشم ماهی و زاویه دید ۱۸۰ درجه ی افقی

لنز ها ی چشم ماهی ،زاویه دید۱۸۰درجه افقی را فراهم آورده اند و تصاویری بدون نقطه ی کور را موجب شده اند.تمام این ها تنها در یک دوربین جمع آوری شده است.

F/1.7فراهم شده است تا حساسیت دوربین را ارتقاء دهد که قدرت دوربین های تمام نما را نشان می دهد.

۲)تصاویر با کیفیتHDو خروجی ۱٫۲مگاپیکسل

نمایش دوگانه ویدئویی به صورت چهار تایی،نمایش تصویر واقعی و نمایش تصویر تصحیح شده.هردو نوع فرمت های تصویر می توانند در خروجی شبیه سازی شوند.

مجهز شده با سنسور پیکسلی۲۰۴۸×۱۵۳۵یا خروجی ۱٫۲ پیکسل.

۳)فناوری اختصاصی پردازش تصویر

فناوری پردازش تصویر که بوسیله ی Tormaتوسعه داده شده است برای تصحیح هر نوع خرابی و مشکلات تصاویر گرفته شده با لنز های چشم ماهی است.بنابراین نیازی به هیچ نرم افزار اضافی نیست.

مجهز به قابلیت تشخیص حرکت،نمایش پارونامیک یا تمام نما،حالت میز کار و نمایش دو بخشی تا ۴ بخشی.

۴)ساختار غیر مکانیکی موجب دقت و اعتبار بیشتر.

هیچ طراحی مکانیکی برای پایه ،صفحه و عملگرهای بزرگنمایی لنز ها استفاده نشده است.این امر دقت این دوربین را ارتقاء داده است و درعین حال نیاز برای نگهداری پس از نصب را حذف می نماید.قابلیت دوام و مانداگاری خیلی بیشتر از دوربین های پرسرعتdomeمی باشد.

طراحی ضد آب با اعتبار نامه ی IP66،نصب در محیط های خارجی و آب و هوای نامساعد بارانی یا طوفانی را ممکن می سازد.

۵)سه نوع فرمت فشردگی تصویر برای کاربرد وسیع تر

سازگاری با چندین کد از جملهMJPEG،MPEG-4وh.264.ضبط تصاویر ویدئویی و عکسبرداری همچنان امکان پذیر است.استاندارد بازار برای بهره گیری از playbackدر نظر گرفته شده اند.

۶)عملگر های مفید در زمان نثب

تر مینال mini-jackبرای انجام تنظیمات در زمان نصب ساخته شده است.و به خروجی ساده ی ویدئویی آنالوگ امکان می دهد تا درجا یا در محل بررسی شوند.

سازگار با منبع برق dcموجود ۱۲ ولت و منبع برقPoE،به کاربر آزادی بیشتری برای انتخاب تنظیمات سیستم می دهند.

۷)دیگر ویژگی ها:

خروجی /ورودی صوتی .میکروفن داخلی می تواند برای ضبط صدای تصاویر آنالوگ مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از قالب المینیومی محکم برای مقاوم سازی بدنه.  به همراه، سیم ANTI-DROP،آداپتور دیواری و کاورحلقوی.  طراحی زیبا و جمع وجور.

ویژگی های کامل فنی

مدل:۳۰۰QV-P-CM، مشخصات لنز: فریم ۱٫۰۹میلی متر، F/1.7، زاویه دید افقی:۱۸۰درجه، نوع لنز:چشم ماهی، حسگر تصویر: CMOSتصاعدی۴”/۱، اندازه تصویر واقعی چهار تایی با کیفیت VGA(1280*960)، خروجی تصویر:تصویر صحیح باانتخابVGA (640*480) یاQVGA:320*240، پیکسل موثر : ۲۰۴۸افقی*۱۵۵۶عمودی، صفحه: الکترونیکی، پایه : الکترونیکی، بزرگنمایی: الکترونیکی(۸X)، فرمت های فشردگی: H.264،MJPEG،MPEG-4، دیگر ویژگی ها: تشخیص حرکت،نمایش وسیع،مد میز کار ،پهلو و سقف.

شرکت سازنده:Termon

وب سایت:www.tarmon-usa.com

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *