۱۳۹۹-۱۲-۰۹

سید حامد نور حسینی، مدیر عامل شرکت طراحان نوین راهکار

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۴ سال قبل
  • بدون دیدگاه
سید حامد نور حسینی، مدیر عامل شرکت طراحان نوین راهکار

سید حامد نور حسینی، مدیر عامل شرکت طراحان نوین راهکار

[quote arrow=’yes’]ما به قیمت پایبندی به کیفیت به بازار کوچک‌تر قناعت می‌کنیم[/quote]

طراحان نوین راهکار از کی و در چه زمینه‌ای فعالیت خود را آغاز کرده است؟

ما به عنوان مدیران و موسسان شرکت حدود بیست سال است که در حوزه حفاظت و الکترونیک فعال هستیم و در قالب مجموعه‌های مختلف در این صنعت کار کردیم. اما به طور مشخص شرکت طراحان نوین راهکار از سال ۱۳۹۲ رسما فعالیت خود را آغاز کرد و از آن زمان تا کنون در بخش صنعتی و ساختمانی در حوزه ایمنی و حفاظت الکترونیک فعال هستیم. سابقه فعالیت موسسین شرکت به فعالیت‌های تحقیق، توسعه و تولید باز می‌گردد، اما شرکت طراحان نوین راهکار تا به این لحظه فعال در واردات و اجرای پروژه‌های این حوزه بوده‌اند، بنابراین در پروژه‌ها و در امور مهندسی و مشاوره به صورت کامل فعال هستیم.

چه برندی را وارد می‌کنید و آیا نمایندگی انحصاری دارید؟

حدود دو سال است که نماینده انحصاری برند POLON-alfa را از لهستان داریم. این شرکت لهستانی ۶۰ سال سابقه طراحی و تولید را دارد و صفر تا صد طراحی مفهومی تا تولید کامل و انبوه در این شرکت انجام می‌شود. تمامی تجهیزات این شرکت تاییده اتحادیه اروپا را روی سیستم‌های اعلام حریق دارند که استاندارد EN-54 است و بزرگترین سازنده بازار کشور لهستان هستند و به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارد در تمامی حوزه‌های صنعت و ساختمان کاربرد دارد و هزاران پروژه با این برند در طول این شصت سال انجام شده است. کمپانی POLON-alfa سومین سازنده دتکتور یونیزه است و در لیست تامین کنندگان ناتو ثبت شده است.

دلیل شما برای انتخاب این برند چیست؟

با توجه با سابقه طولانی مدت حضور ما در عرصه سیستم‌های حفاظت الکترونیک و حوزه مهندسی حریق ما تجربیات زیادی با برندهای مطرح و درجه یک جهان مانند زیمنس و هانی ول داشیتیم و روند استفاده با توجه به نیازهای صنعت با بالاترین کیفیت محصولات در این حوزه خو گرفته بود. پس از بررسی‌های جامعی که روی بیش از ۲۵۰ برند انجام شد، با این نیت که بتوانیم برندی را پیدا کینم که به درد حوزه صنعت بخورد، در حوزه ساختمان با بالاترین کیفیت عرضه شود و شان مشتری برای هزینه کرد در مقابل کیفیت بالا حفظ شود و در عین حال مزیت رقابتی قیمتی نیز حفظ شود این برند را انتخاب کردیم. شرکت تمامی محصولاتش را در در داخل خود طراحی و تولید می‌کند. محصولات با کیفیت فوق‌العاده بالا و با کاربری کامل در حوزه تمامی صنایع تولید می‌شوند و قیمت آن نیز در داخل کشور قابل رقابت است. ما تمامی این آیتم‌ها را در این مورد این برند رعایت کردیم.

شرایط بازار برای شما به چه صورت است؟

کسیکه کالای با کیفیت و خدمات مناسب در حوزه مشاوره، مهندسی، نصب و راه‌اندازی ارائه می‌کند و برای مشتری خود ارج و احترام قایل است همیشه بازارش خوب است. درست است که برندها و شرکت‌های زیادی در این صنعت ایفای نقش می‌کنند و سودها دیگرمانند اوایل ظهور و بروز تکنولوژی نجومی و رویایی نیست، اما بسیاری از مشتریان که به دنبال کیفیت و خدمات مناسب هستند سعی می‌کنند که با شرکت‌هایی کار کنند که به کیفیت پایبندند. با این تفاسیر و با وجود آنکه تاکنون بازار محدودتری را داشتیم، از این بازار کاملا راضی هستیم و قاعدتا استراتژی را با توجه به شرایط بازار پایه‌ریزی می‌کنیم. ما هیچ تمایلی نداریم که مانند گذشته فقط فروش کالا باشد و در حوزه‌ای کار کنیم که افراد غیر متخصص کار اجرای پرژه‌ها را در دست گیرند و به این واسطه بازار را توسعه دهیم. ما به قیمت پایبندی به کیفیت به بازار کوچک‌تر قناعت می‌کنیم.

حرف آخر…

به همکارانم توصیه می‌کنم که کیفیت را اولویت کار خود قرار دهند، حتی اگر مشتری به آن توجهی نکند و به دنبال قیمت پایین‌تر باشد. این ما و همکارانمان هستیم که فرهنگ خرید مشتری را پایه‌گذاری می‌کنیم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *