۱۴۰۰-۰۶-۲۸

ربات دوربین امنیتی

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۴ سال قبل
  • بدون دیدگاه
ربات دوربین امنیتی

ربات دوربین امنیتی

دوربین‌های مدار بسته راهی طولانی را برای رسیدن به قابلیت های متعدد پیموده‌اند. آنها می توانند از طریق اینترنت و جریان ویدیوی زمان واقعی به گوشی‌های هوشمند متصل شده، و تصاویری از محیط را به صورت عادی یا به صورت بزرگنمایی شده برای دید بهتر، ارسال کنند.

با این حال شرکت People Power به محصول کاملا جدیدی رسیده است: Presence 360 «رباتی» است که از یک گوشی هوشمند یدکی به عنوان دوربین خود استفاده کرده و چرخش کامل ۳۶۰ درجه را فراهم کرده است. با دانلود اپلیکیشن پریزنس در یک تلفن هوشمند بلااستفاده و قرار دادن تلفن در بازوهای قابل تنظیم پریزنس ۳۶۰، می‌توانید به خانه‌تان و عزیزان‌تان با زاویه دید ۳۶۰ درجه نظارت داشته، زاویه مشاهده را از راه دور کنترل کنید و زمانی که از خانه دور می‌شوند، به طور خودکار هشدار ویدیویی شناسایی حرکت را دریافت کنید.

همچنین می‌توانید سفارشی کنید چه مدت دوربین در هر نقطه باقی بماند: برای مثال، پریزنس ۳۶۰ به طور خودکار به طرف درب جلویی، پنجره آشپزخانه یا هر منطقه دیگری از خانه به مدت ۱۵ ثانیه حرکت کند.

ربات دوربین امنیتی

ژن وانگ، مدیر عامل شرکت و یکی از بنیانگذاران پیپل پاور می‌گوید: «در دوره‌ای که در تکنولوژی به کارمندان کمک می‌کند گام‌های موثری را در بهره وری بردارند، ما هنوز نیاز بزرگی برای تکنولوژی‌ای می‌یابیم که اجازه بدهد مصرف‌کنندگان بدانند در خانه چه اتفاقی می‌افتد زمانی که در آن حضور ندارند. مگر اینکه یک سیستم نظارت خانه پیچیده و گران قیمت داشته باشید، وگرنه هرگز نخواهید فهمید چه اتفاقی افتاده است تا زمانی که خیلی دیر شده است.»

بسته امنیتی پریزنس، ارزش پریزنس۳۶۰ را افزایش می‌دهد. این دستگاه از طریق اپلیکیشن پریزنس کار می‌کند و حسگرهای ورود، حرکت، آب، رطوبت، دما و لمس را برای ایجاد یک راه حل نظارتی کامل خانه ترکیب می‌کند.

منبع:‌mysmahome

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *