۱۴۰۰-۰۹-۱۸

سعید نامداری، نایب رئیس شورای اسلامی

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۵ سال قبل
  • بدون دیدگاه

هدف اصلی حمایت از اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال است

چه خلایی موجب شده است تا این نمایشگاه با وجود تمام سختی‌ها و مشکلات برگزار شود؟ هدف از برگزاری این نمایشگاه چیست؟

ما به عنوان متولی نظارتی پارلمان شهری در شهرها و روستا ها و به عنوان شورای استانی استان تهران بسیار خوشحالیم که اتحادیه این صنف مستقل شد تا بتواند این نمایشگاه را برگزار کند و به دنبال آن مردم، سازمان‌ها و ادارات اعتماد خاصی بکنند و در این نمایشگاه حضور یابند. این مساله مهم است که اتحادیه مستقل و محکم ورود کرده است و امیدوارم که این نمایش هر سال با قدرت بیشتری برگزار شود و در آینده شاهد حضور بیشتر عزیزان تولیدکننده باشیم. در نظر داشته باشید که هدف اصلی حمایت از اقتصاد مقاومتی و حرکت در این راستا است. در نمایشگاه امسال بیشتر عزیزان تولید کننده حضور داشتند و این جای شکر دارد که این عزیزان توانسته‌اند در این عرصه ورود کنند و همه این اتفاقات میمون و مبارک را از تلاش‌های بی‌وقفه دوستان در اتحادیه داریم.

سال اولی است که این نمایشگاه برگزار می‌شود، سطح نمایشگاه و شرکت‌کنندگان را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

با توجه به این مساله که سال اول برگزاری IRANSSE است، این نمایشگاه از سطح بسیار خوبی برخوردار بود. حسن کار در این است که اتحادیه به صورت مستقل این نمایشگاه را برگزار کرده است و در نظر داشته باشید که اتحادیه با تولیدکنندگان ارتباط بسیار خوب و تنگاتنگی دارد و این صنف را به خوبی می شناسد، بنابراین هر عزیزی که وارد کننده است نمی تواند ورود کند و خود را مطرح کند. اتحادیه در نمایشگاه کسانی را معرفی کرده بود که با مستندات موجود مطمینا تولید کننده هستند.

نمایشگاه IRANSSE قطعا ادامه دار خواهد بود، برای بهتر برگزار شدن این نمایشگاه در آینده چه پیشنهادی دارید؟

استان تهران شانزده شهرستان تابعه دارد و از ریاست محترم اتحادیه به عنوان نماینده صنف در کلان‌شهر تهران خواهش می‌کنم که این شانزده شهرستان را با یکدیگر همسو کند و عزیزانی که واقعا تخصص دارند گلچین شوند و در شهرک‌های صنعتی تهران به صورت گردشی و ماهیانه نمایشگاه برگزار کنند. این اقدام قطعا موثر خواهد بود و این یک نیاز است که نمایشگاه‌های اینچنینی در شهرک‌های صنعتی نیز برگزار شود و این امر بازدهی را افزایش خواهد داد.

حرف آخر…

در نظر داشته باشید که هدف اصلی نمایشگاه این است که به دغدغه‌های دولت و مقام معظم در خصوص اشتغال جوانان و اقتصاد مقاومتی پاسخ داده شود و باید این امور مهم را در نمایشگاه سرلوحه کار خود قرار دهیم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *