Saros،محصول جدید Flir

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۱ سال قبل
  • بدون دیدگاه

 

شرکت Flir Systems، نسل بعدی دوربین های امنیتی فضای باز به نام Saros را که چندین تکنولوژی محافطتی سنتی را در یک راه حل یکپارچه ادغام می کند، عرضه کرده است. این روش برای ارائه هشدار دقیق و قابل پیگرد قانونی و داده های هشدار تایید و طراحی شده است.
سیستم های امنیتی محوطه ای سنتی نیازمند سرمایه گذاری های اساسی، هم در زیرساخت و هم در هزینه های مستمر ناشی از هشدارهای نادرست هستند. Flir Saros نه تنها به مقدار زیادی هزینه به کارگیری اولیه را با به حداقل رساندن مقدار تجهیزات مورد نیاز کاهش می دهد، بلکه با تحلیل پیشرفته داخلی مثبت، هشدار کاذب را کاهش می دهد که منجر به گسترش بازار حفاظت محوطه فضای باز برای شرکت های نظارت هشدار امنیتی می شود.
این دوربین تکنولوژی های امنیتی بسیاری را از جمله چندین سنسور حرارتی Flir Lepton را با هم ادغام می کند که توانایی ارائه نظارت ناحیه وسیعی را صرف نظر از وضعیت های آب و هوایی یا روشنایی نامساعد فراهم می کند؛ دوربین های اپتیکال با کیفیت بالا گزینه وضوح تصویر ۱۰۸۰p یا ۴k را برای درک تشخیص بصری دقیق متجاوزان ارائه می کنند؛ نورافکن های IR و LED مرئی توانایی بازداشتن متجاوزان با تابش نور سفید را فراهم می کنند و تحلیل های پیشرفته روی دستگاه برای شناسایی دقیق و طبقه بندی هدف برای کمک به کاهش هشدارهای نادرست طراحی شده اند. در آخر، صدای دو طرفه و ورودی و خروجی دیجیتال اجازه جواب صوتی هم زمان را فراهم می کنند.
Flir Saros همچنین نیاز به port-forwarding را از بین می برد تا دستگاه ها کمتر در معرض حملات امنیتی از راه دور قرار گیرند.
منبع: asmag

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *