۱۴۰۰-۱۱-۰۶

مجید کریمی ؛مدیر عامل شرکت پارس ارتباط

همایش کیونپ به دنبال تعامل شرکت های ایرانی است.

از نظر شما و از منظر شرکت پارس ارتباط برگزاری این همایش در راستای چه اهدافی است؟

پیشنهاد برگزاری این همایش از طرف دفتر «کیونپ» ایران داده شده است. ما نیز بالطبع به عنوان توزیع‌کننده ایرانی برند کیونپ با این همایش همراهی کردیم.اهداف این همایش در کنار معرفی گروه محصولات کیونپ با ذکر جزییات فنی این محصولات، آشنایی مخاطبین این برند در ایران با ساختار فروش برند کیونپ و توزیع کنندگان رسمی و کانال‌های توزیع آن است.

همایش‌ها به طور معمول اهداف خاصی را دنبال می‌کنند. با توجه به اینکه این همایش به صورت مشارکتی برگزار می‌شود در مورد اهدافی که از طریق مجموعه شما پیرامون این همایش به صورت اختصاصی دنبال می‌شود بفرمایید.

بحث توسعه بازار،معرفی محصول، آشنایی رودر رو و تعامل نزدیک با مخاطبان این محصول ،می‌تواند از اهداف پارس ارتباط باشد. همچنین قاعدتا در طول برگزاری این سمینار روندی به وجود می‌آید که ضمن آشنایی با محصولات مجموعه و همچنین قابلیت‌ها و تجهیزات برند کیونپ فرصت دیدار و آشنایی با دوستانی که در طول سال و در روند جاری و عادی مجموعه امکان تعامل رودر رو با آنها میسر نبود فراهم می‌شود،که این تعامل رودر رو منتج به تثبیت ارتباطات، تقویت آن و برنامه‌ریزی برای آینده کیونپ خواهد ‌شد.

در کشور ما انجام کارهای گروهی با مشکلاتی روبه رو است. شما در حال انجام یک کار گروهی است و تا به اینجا روند و برآیند مطلوبی داشته است. چطور و با چه دیدگاهی شما و شرکت‌های شرکت کننده گرد هم آمده‌اید،تا همایشی این چنین را برگزار کنید؟

شاید بخش واقع بینانه آن مربوط به جبر بازار باشد. به هر حال شرکت‌ها به این نقطه می‌رسند که بازار به خصوص در حوزهIT تفاوت بسیار زیادی با گذشته دارد. دوره انحصار به خصوص برای شرکت‌هایی که صاحب سبک و داری رتبه هستند پایان پذیرفته است. در مورد مجموعه خودمان ، جدا از جبر موجود که قاعدتا از سوی شرکت‌ها در بازارهای محلی جاری می‌شود، باید بگویم که ما در پارس ارتباط خودمان را با این موضوع وفق داده‌ایم و به خوبی با این مقوله آشنایی داریم. به هر حال ما به دنبال یک همکاری دو جانبه هستیم و در تلاشیم که در جهت نیل به اهداف برند مشترک با حداقل حاشیه پیش برویم و برنامه ریزی کنیم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *