۱۳۹۹-۰۱-۲۰

Disney می تواند مهمانان را با اسکن پاها شناسایی کند!

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۳ سال قبل
  • بدون دیدگاه

Disney می تواند مهمانان را با اسکن پاها شناسایی کند!

در Walt Disney World، دیزنی سیستمی به نام MyMagic+ را معرفی کرد که به بازدیدکنندگانی که Magic Band را به مچ خود بسته اند اجازه می دهد تجربه خود در پارک را شخصی سازی کنند اما با گواهی ثبت اختراعی که اخیرا توسط اداره ثبت اختراع و نشان تجاری ایالات متحده اعطا شده است، این شرکت می تواند از سیستم شناسایی استفاده کند که پای بازدیدکننده را اسکن می کند.
همان طور که توسط اسناد ثبت اختراع شرح داده شده است، میهمانان پاهای خود را روی یک ایستگاه اکتساب داده که به یک سنسور مجهز شده است قرار می دهند. این سنسور پا را اسکن و اندازه گیری می کند، عکس می گیرد و اطلاعات را در یک دیتابیس ذخیره می کند. شرح پا توسط اپراتور پارک مورد استفاده قرار می گیرد تا تجربه شخصی سازی شده ای ارائه کند. ایستگاه های اکتساب مجدد داده ها در وسایل بازی یا اطراف پارک نیز به کار گرفته می شود؛ ایستگاه هایی که می توانند شکل یک کارمند، یک robot mascot مجهز به سنسور پا را به خود بگیرند یا مهمانان می توانند داوطلبانه اطلاعات خود را وارد سیستم کنند. مدل پا با دیگر داده های ارائه شده توسط مهمان، شامل انواع متفاوتی از اطلاعات همانند اسم، محل تولد، محل اقامت، دستگاه بازی مورد علاقه، شخصیت محبوب، اسامی اعضای خانواده، غذاهای مورد علاقه همراه می شود. سیستم با دانستن جذابیت هایی که مهمانان به دنبال آن رفته اند، می تواند به طور خودکار عکس یا ویدئویی از تجربه آن مهمان را به طور مستقیم به آدرس ای میل بازدید کننده بفرستد.

Disney می تواند مهمانان را با اسکن پاها شناسایی کند!

دیزنی که برای این پروژه حدود ۱ میلیارد دلار برای MyMagic+  و Magic Bands هزینه کرده است، اذعان کرده است که به دنبال مدل های پا است زیرا سایر سیستم هایی که بر شناسایی چهره یا عنبیه تمرکز دارند غیر قابل اتکا هستند و به آسانی با کلاهی که مهمان بر سر می گذارد، عینک آفتابی یا حرکت بازدیدکننده در فعالیت آنها اختلال ایجاد می شود. منبع: www.securityinfowatch.com

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *