۱۳۹۹-۰۵-۱۹

ربات ۵ فوتی Hefty، جایگزین گارد امنیتی شما

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۳ سال قبل
  • بدون دیدگاه

ربات 5 فوتی Hefty، جایگزین گارد امنیتی شما

دفعه بعدی که شما در یک پارکینگ، مرکز، و یا حتی محوطه شرکت های بزرگ هستید، اگر یک شی موشکی شکل عجیب را که در سراسر محیط با سرعت ثابت در حال پرسه زدن است دیدید، نگران نشوید.
بنا بر نظر کمپانی Mountain، تولید کننده مستقر در کالیفرنیا، K5مانند یک چشم و گوش هوشمند برای یک افسر امنیتی عمل می کند. به سنسور های متعدد، لیزر و تعداد زیادی نرم افزار مجهز شده است، K5 می تواند در اطراف حوزه فنس کشی شده خود حرکت کند و به ماموران امنیتی یک گزینه بی سابقه برای درک محیط در تمام زمان ها بدهد. شرکت سازنده می گوید: با گذشت زمان، او قادر به “دیدن، احساس کردن، شنیدن و بوییدن” خواهد شد. یکی از جاذبه های اصلی آن صرفه جویی در هزینه است، که می تواند تا حدود ۷۵ درصد در هزینه ها صرفه جویی کند. این کاهش هزینه به این دلیل است که ربات به طور موثر، سخت افزار، نرم افزار، و انسان را باهم به ارمغان می آورد.
با توجه به امکانات خود، K5 مطمئنا توجه بازارهای صنعتی را که نیاز به استقرار نیروهای امنیتی دارند به خود جلب کرده است. این محصول بیشتر مورد توجه محیط شرکت های بزرگ، مراکز تدارکات، مراکز خرید، مراکز داده و فروشگاه های خرده فروشی بزرگ قرار گرفته است.
K5 پنج فوت ارتفاع دارد، ۳ فوت عرض دارد و وزن آن تقریبا ۱۳۰ کیلوگرم (۳۰۰ پوند) می باشد. این ربات می تواند با سیستم های سنتی مرسوم نیز یکی شود. شرکت سازنده یک API دارد که به مشتریان اجازه می دهد تا ربات را با زیرساخت های موجود خود ادغام کنند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *