۱۴۰۰-۰۶-۲۸

نسل بعدی خانه های هوشمند سامسونگ

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۴ سال قبل
  • بدون دیدگاه

نسل بعدی خانه های هوشمند سامسونگ

نسل بعدی سخت افزارSmartThings هم اکنون بعد از یک وقفه طولانی در بازار موجود است. سامسونگ کمپانی اتوماسیون خانه را حدود ۱ سال پیش خریداری کرد، اما هنگامی که گفت نسل بعدی سخت افزار نسل آینده در آوریل عرضه می شود کمی خوش بینانه رفتار کرد. هاب، سنسور ها و نرم افزار موبایلی (که بر روی اندروید و iOS قابل اجراست) هم اکنون قابل استفاده هستند. هاب جدید در آخرین ورژن بهبود هایی یافته است. این هاب دیگر نیاز به اتصال اینترنتی ابر ندارد و زمانی که منبع تغذیه قطع شده است، به طور خودکار می تواند ۱۰ ساعت با باتری کار کند.
با یک CPU قدرتمند تر، SmartThings Hub دیگر نیاز به محاسبات ابری برای کنترل تصاویر ندارد. این به سامسونگ امکان داد که مانیتور خانه هوشمند را که امکان تهیه تصاویر پیوسته را می دهد عرضه کند. این ویژگی شامل مواردی مانند فعال سازی سنسور های حرکتی یا رصدگر های دود، آتش سوزی و نشتی می شود. مانیتور هوشمند خانه در حالت beta اجرا می شود.
برای کنترل سیستم و دیدن تصاویر ضبط شده، کاربر باید نرم افزار اندرویدی و iOS را به روز رسانی کرده باشد. آنها طوری باز طراحی شده اند که به شما کمک کنند تا سنسور ها و تجهیزات هر اتاق و دستوراتی مانند خاموش و روشن کردن چراغ ها، باز کردن قفل ها و خاموش کردن آلارم را انجام دهید (یا ترکیبی از تمام اینها).

نسل بعدی خانه های هوشمند سامسونگ

SmartThings هم اکنون از بیش از ۲۰۰ وسیله پشتیبانی می کند که شامل Amazon’s Echo و ردیاب SleepSense مخصوص خود می شود و شریکان تازه او شامل Honeywell ,Yale, D-Link, Bose و.. می باشند. این محصول همچنین از تجهیزاتی که از استاندارد های ZigBee و Z-Wave استفاده می کنند پشتیبانی می کند.
این هاب هم اکنون در سایت سامسونگ و آمازون با قیمت ۹۹ دلار قابل خریداری است و سنسور هایش قیمتی بین ۳۰ تا ۵۵ دلار دارند.
منبع: Engadget.com

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *