۱۳۹۹-۰۸-۰۲

تصمیم اپل برای تولید آیفون تماماً شیشه‌ای جدی است

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۴ سال قبل
  • بدون دیدگاه

تصمیم اپل برای تولید آیفون تماماً شیشه‌ای جدی است

آیفونی که تنها تا یک ماه دیگر رسما معرفی خواهد شد از لحاظ طراحی ظاهری متفاوت را نسبت به آیفون‌های گذشته نداشته و تمامی تصاویر فاش شده از این آیفون که آیفون ۷ نام گذاری خواهد شد هم بر همین مسئله تاکید داشته‌اند؛ اما ساکنان کوپرتینو برای سال آینده برنامه‌ای ویژه‌ را تدارک دیده‌اند و قصد دارند به مناسبت دهمین سالگرد آیفون‌های اپل، ظاهری متفاوت را در گوشی محبوب خود به کار گیرند. شایعات مختلف پیرامون این مسئله باعث شده تا تغییر در ظاهر آیفون ۲۰۱۷، مسئله‌ای جدی به نظر آ‌ید.
گزارش جدیدی رسیده است که نشان می‌دهد اپل می‌خواهد طراحی آیفون بعدی را از فلزی به تمام شیشه‌ای تغییر دهد و کارکنان Foxconn که یکی از تولیدکنندگان اصلی آیفون‌های کوپرتینو به شمار می‌روند، در حال کار بر روی قطعات آن هستند تا نیازهای اپل را به طور کامل تامین کنند. آیفونی که قرار است تمام شیشه‌ای باشد دارای فریم فلزی خواهد بود و برای اولین بار در آیفون‌های اپل نمایشگرهای AMOLED جای نمایشگر LCD خواهند نشست.
احتمالا باتوجه به به کارگیری سامسونگ از چنین طراحی در پرچم‌داران اخیرش، طراحی آیفون سال آینده بسیار آشنا به نظر آید و هنوز مشخص نیست آیا نمایشگر AMOLED آیفون سال ۲۰۱۷، خمیده خواهد بود یا خیر؛ اما به‌کارگیری بدنه‌ای تمام شیشه‌ای و نمایشگر جدید شاید حکایت از این موضوع داشته باشند که اپل هم در نهایت حداقل یکی از نسخه‌های آیفون سال آینده را به نمایشگری خمیده مجهز کند.

منبع: tech-news.ir

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *