۱۳۹۹-۱۲-۰۹

Slinger Workstation مخصوص نگهداری و سازماندهی تجهیزات آتش نشانی

 

Slinger Workstation که در ابتدا برای اداره آتش نشانی ویسکانسین در اسلینگر توسعه یافته بود، یک محصول سیار و امن طراحی شده مخصوص بازرسی، تمیز کردن، تعمیر و قابلیت حمل سیلندرها و تجهیزات و همچنین یک میز کار همه منظوره عالی است.

این محفظه ماژولار، انبار امن و دسترسی آسان و راحت به سیلندرهای تجهیزات تنفسی و اکسیژن را در بر دارد. یگان های مستقل به آسانی از طریق هال ها و راهروها حرکت می کنند و امکان این را فراهم می کند که محفظه برای بارگیری و تخلیه آسان تر و امن تر کنار تجهیزات آورده شوند.
همچنین قفسه های صاف، تنظیم پذیر و تعویض پذیر برای لوازم و تدارکات در دسترس هستند. وقتی که یک محل کار بزرگ نیاز باشد، دو واحد می توانند با استفاده از یک مکانیزم اتصال سریع به طور امن پشت به پشت به یکدیگر متصل شوند.

 

 

Slinger Workstation یک واحد میز کار مخصوص کار سنگین (که ظرفیت ۱٫۵ تن را دارند) کاملا کاربردی است که با مشارکت افسران آتش نشانی برای فراهم کردن یک واحد سیار، امن و قوی برای بازرسی، تمیز کردن و تعمیر سیلندرهای BA توسعه یافته است.

هر واحد Slinger Workstation دارای سه نوع روکش مختلف (فولاد ضدزنگ رنگ شده، لمینت سیاه و لمینت گرانیتی) است. در زیر سطح محل انبار سیلندرها، شلنگ آتش نشانی و لوازم وجود دارد.
منبع: fireproductsearch.com

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *