۱۴۰۰-۰۱-۲۵

۱۲ دوربین ساده standalone

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۴ سال قبل
  • بدون دیدگاه

تابستان پر از برنامه های متنوع و هیجان انگیزست. واین بدین معنی است که احتمالا شماهم در حال حاضر در حال کشیدن نقشه‌ایی برای جیم شدن هستید. در حالی که شما در حال فکر کردن در مورد ریلکس شدن، تجهیزات کمپینگ و بهترین لباس شنا خود هستید، سارقین هم در حال کشیدن نقشه تابستانی خودشان می باشد!
تابستان زمان مناسبی برای فکر کردن درباره سیستم امنیتی است. این روزها، بقدر کافی گزینه‌های امنیتی که در رابطه با گوشی های هوشمند، تبلت و یا کامپیوتر کار می کنند، وجود دارد. به این ترتیب، شما می توانید اموال خود را چک کنید، چه در حال گرفتن حمام آفتاب در یک ساحل محلی و چه ۳۰۰۰ مایل دورتر از محل سکونت خود باشید.
البته، نصب یک سیستم امنیتی کامل خانگی، در واقع می تواند بودجه تعطیلات شما را کاهش دهد. اگر تنها نیاز شما یک مراقبت زیر چشمی است، انواعی از دوربین های امنیتی مستقل که ارزان و به راحتی قابل نصب نیز هستند و هم به شکل تکی و هم به شکل جفتی کار می کنند، وجود دارند. چه شما دوربینی را برای اتاق نشیمن انتخاب کرده باشید و چه بخواهید کل خانه را تجهیز کنید، این راه حل های امنیتی می توانند شما را از تمام شگفتی‌هایی که توسط سارقان، خرابکاران و حتی مادر طبیعت ایجاد شده باشد، نجات دهند.
حالا نگاهی می اندازیم به ۱۲ دوربین امنیتی مستقل که به تازگی عرضه شده اند.

۱٫ Belkin NetCam HD

Belkin برای اولین بار اعلام کرد که این دوربین کوچک در ماه ژانویه عرضه خواهد شد. این دوربین در حال حاضر موجود است

Belkin برای اولین بار اعلام کرد که این دوربین کوچک در ماه ژانویه عرضه خواهد شد. این دوربین در حال حاضر موجود است و WiFi آن بدون نیاز به کامپیوتر قابل تنظیم می باشد. فقط آن را به برق بزنید و از برنامه استفاده کنید، همه چیز آماده است و شما می توانید جاسوسی خود را شروع کنید. این دوربین می تواند صدا و تصویری با کیفیت ۷۲۰p HD را منتقل کند. همچنین، به دلیل آنکه دارای لنز گسترده است برای فضاهای بزرگ مناسب می باشد. این دوربین با برنامه رایگان NetCam که برای مشاهده زنده و ضبط همزمان بر روی تجهزات قابل حمل است، همراه می باشد. ویژگی های دیگر شامل دید در شب، هشدار دهنده، و پشتیبانی از دستگاههای iOS و َAndroid است.
قیمت: ۱۲۹٫۹۹ $
برای اطلاعات بیشتر: Belkin.com

۲٫ Toshiba IK-WB16A-W

نام این محصول براحتی در دهان نمی چرخد. این دوربین بیسیم و 2 مگاپیکسلی IP است دارای چرخش افقی، شیب و زوم می باشد

نام این محصول براحتی در دهان نمی چرخد. این دوربین بیسیم و ۲ مگاپیکسلی IP است دارای چرخش افقی، شیب و زوم می باشد و همچنین انتقال تصویری quadو حتی اسلات کارت microSD را نیز دارد. داشتن این اسلات به معنی آن است که شما می توانید عکس ها و تصاویر را برای مشاهده در آینده ذخیره کنید. با این حال، اگر شما فقط می خواهید خانه، کودکان و یا سگ خود را تحت نظر داشته باشید، این دوربین یک نگاه همزمان را به هر کامپیوتر، گوشی هوشمند یا تبلت متصل به شبکه فراهم می کند. همچنین می تواند به هر سه آنها (و بیشتر) نگاه کند و تا ۱۶ دوربین در اطراف را پشتیبانی می کند.
قیمت: ۳۷۵ $
برای اطلاعات بیشتر: Toshiba.com

۳٫ Polaroid IP350

خوب است بسیار دقت کنید به آنچه که در حال بردن آن بداخل خانه خود هستید. با این حال، سارقین بسیاری هم در بیرون از خانه وجود دارند

خوب است بسیار دقت کنید به آنچه که در حال بردن آن بداخل خانه خود هستید. با این حال، سارقین بسیاری هم در بیرون از خانه وجود دارند. این دوربین ضد آب، مناسب برای محیط خارج است و یک زاویه دید ۶۰ درجه، دید در شب، و تشخیص حرکت با عکس‌های فوری را از طریق ایمیل ارائه می دهد. IP350 همچنین یک بک آپ را از طریق کامپیوتر و یا برنامه Cloud (کنترل از راه دور) و همچنین از طریق دسترسی به برنامه‌های iOS و Android پیشنهاد می دهد. این دوربین همچنین مناسب برای خانواده‌های پر جمعیت است زیرا می تواند تا ۹ دوربین را به شکل آنلاین پشتیبانی کند.
قیمت: ۱۲۹٫۹۹ $
برای اطلاعات بیشتر: Polaroid.com

۴٫ Y-Cam HomeMonitor

این سیستم plug and play(سیستم بدون نیاز به یک برنامه خاص) امکان دسترسی فوری به امنیت بوسیله WiFi و اتصال اترنت را ایجاد کرده است

این سیستم plug and play(سیستم بدون نیاز به یک برنامه خاص) امکان دسترسی فوری به امنیت بوسیله WiFi و اتصال اترنت را ایجاد کرده است. هنگامی که این دوربین به شبکه وصل می گردد، یک حساب کاربری آنلاین را ایجاد و شروع به مراقبت از محیط از طریق کامپیوتر و یا گوشی‌های هوشمند متصل به شبکه می کند. هیچ هزینه ماهیانه‌ای وجود ندارد و کاربران می توانند چندین دوربین را با یک راه حل، برای تمام خانه لینک کنند. امتیاز دیگر این است که Y-Cam گزینه‌هایی را برای HomeMonitor، هم برای محیط بیرون و هم برای محیط داخل پیشنهاد داده است. هر تنظیمی جریان انتقال داده‌ها را به شکل زنده و رایگان به همراه دارد، ۷ روز ذخیره از راه دور و اعلام اخطار از طریق ایمیل به شکل نامحدود. اگر شما بخواهید بعضی از لحظات مهم را ذخیره سازی کنید، می توانید هشدارها را تا ۳۰ روز و به قیمت ۳۹٫۹۹ دلار برای هر دوربین در سال تهیه نمایید.
قیمت: از ۱۹۹٫۹۹$ تا ۳۴۹٫۹۹$
برای اطلاعات بیشتر:  HomeMonitor.me

۵٫ Stem iZON

این مانیتور کنترل از راه دور اتاقی، که فوق العاده باریک نیز است، می تواند تقریبا در هر نقطه‌ایی قرار گیرد.

این مانیتور کنترل از راه دور اتاقی، که فوق العاده باریک نیز است، می تواند تقریبا در هر نقطه‌ایی قرار گیرد. در واقع، می توانید آن را در یک قفسه و یا هر جای دیگری که زیاد در معرض دید هم نباشد به راحتی قرار داد و از آنجا این مانیتور، مراقبت و شنود خواهد کرد و یا حتی به شما در صورت وجود حرکت و صدایی با فرستادن تذکر، اخطار خواهد داد. درست است، یک برنامه هم برای این دوربین وجود دارد اما تنها یکی برنامه iOS است و برای کار با iPhone، iPad و یا iPad لمسی طراحی شده است. iZON می تواند بر روی سطح صاف خود بچرخد و یا دارای شیب شود یا بر روی سقف نصب گردد.
قیمت: ۱۲۹٫۹۵ $
برای اطلاعات بیشتر: StemInnovation.com

۶٫ Dropcam HD

این وب کم دارای WiFi، تبدیل به یک راه حل امنیتی واقعاً محبوب شده است

این وب کم دارای WiFi، تبدیل به یک راه حل امنیتی واقعاً محبوب شده است. این محبوبیت احتمالا به خاطر ارائه تصویر ۷۲۰p از هر وسیله فعال در شبکه است. به لطف جادوی WiFi این وب کم، می توان آنرا در هر جایی قرار داد. خدمات عمومی آن شامل نگاه مراقبتی با تصویری همزمان به اتاق نشیمن یا مناطق با گزینه‌های ذخیره سازی از راه دور توسط شبکه به قیمت ماهیانه ۹٫۹۵ $ (یا ۹۹ دلار برای یک سال) می باشد.
قیمت: ۱۴۹ $
برای اطلاعات بیشتر: Dropcam.com

۷٫ Netgear VueZone

این راه حل نظارت تصویری یکی از کوچکترین آنها در لیست ما است. علاوه بر اندازه جمع و جور آن، اتصال برق آن به شکل واقعی به طور کامل بدون سیم است. این دوربین نیاز به هیچ کابل برقی ندارد

این راه حل نظارت تصویری یکی از کوچکترین آنها در لیست ما است. علاوه بر اندازه جمع و جور آن، اتصال برق آن به شکل واقعی به طور کامل بدون سیم است. این دوربین نیاز به هیچ کابل برقی ندارد که این موضوع باعث می گردد تا به آسانی حرکت کند و یا نصب گردد. هنگامی که این دوربین در جای خود قرار بگیرد کاربران می توانند یک دوربین را با تصاویر زنده تماشا کنند و یا از یک تشخیص دهنده، حرکت هشدار و یا تصویری ویدئویی را از طریق تجهیزات فعال در شبکه دریافت کنند. همه دوربین های VueZone با یک بسته خدمات عمومی همراه هستند و شما می توانید بهترین آنها را با گرفتن هشدارهای حرکتی تصویری که با پنج دوربین پشتیبانی می گردد، انتخاب کنید. سرویس Elite این گزینه‌ها را سه برابر می کند و تا ۱۵ دوربین و ذخیره اضافی را در بر می گیرد.
قیمت: شروع از ۱۹۹ دلار
برای اطلاعات بیشتر: Netgear.com

 

۸٫ D-LINK DCS-2332L

بسیاری از گزینه‌ها در لیست ما مناسب برای مراقبت های داخلی هستند. با این حال، گاهی اوقات شما نیاز مراقبت از حیاط خود دارید. این دوربین روز / شب

بسیاری از گزینه‌ها در لیست ما مناسب برای مراقبت های داخلی هستند. با این حال، گاهی اوقات شما نیاز مراقبت از حیاط خود دارید. این دوربین روز / شب، دارای گواهی IP-65 با پوشش مقاوم در برابر هوا در فضای باز است. پس می تواند در محیط خارج چهار فصل سال را باقی بماند. انتظار تصویری خوب با کیفیت p 720 HD حتی در سخت ترین شرایط آب و هوایی از آن می رود. ویژگی های دیگر شامل یک مادون قرمز (PIR) سنسور برای تشخیص حرکت و ایمیل هشدار و یک زوم دیجیتال ۱۰x، دید در شب تا ۲۶ فوت، و یک اسلات microSD/SDHC می باشد.
قیمت: ۲۸۴٫۹۹ $
برای اطلاعات بیشتر: D-Link.com

۹٫ Samsung WiFi SmartCam

در اوایل سال جاری، سامسونگ این دوربین ساده را به بازار عرضه کرد که شامل پشتیبانی از WiFi، میکروفون کار گذاشته شده در آن

در اوایل سال جاری، سامسونگ این دوربین ساده را به بازار عرضه کرد که شامل پشتیبانی از WiFi، میکروفون کار گذاشته شده در آن، و لامپ IR LED برای دید در شب میباشد. مانند بسیاری از موارد دیگر، این دوربین هم می تواند درباره حرکت و صدا به شما هشدار بدهد. و همچنین یک تصویر اجمالی را به وسیله وب سایت SmartCamو برنامه iOS و Android ارائه بدهد. اتصال برق آن نصب در Picasa است و با YouTube یکپارچه گشته است و با ایمیل اشتراک گذاری دارد و گزینه ذخیره از راه دور آن از طریق iWatchLife انجام می گیرد.
قیمت: ۱۴۹ $
برای اطلاعات بیشتر: Samsung.com

۱۰٫ hird Iris VIAAS Falcon HD

این دوربین دام می تواند از بالا در محیط داخلی و یا خارجی مراقبت کند و تصاویر ضبط شده و یا هر تصویری را بنا بر تقاضا

این دوربین دام می تواند از بالا در محیط داخلی و یا خارجی مراقبت کند و تصاویر ضبط شده و یا هر تصویری را بنا بر تقاضا، برای هر وسیله‌ایی که به شبکه دسترسی داشته باشد، ارسال نماید. ویژگی های این دوربین مقاوم بودن در برابر شرایط اقلیمی است و تصویری با ۷۲۰p HD را ارائه می دهد و همراه با عکس های JPG با رزولوشن بالا می باشد و همچنین WiFi آن داخل دوربین کار گذاشته شده است و فوکوس و زوم پر قدرتی را دارا است. این دوربین همچنین دارای مبدل اشعه مادون قرمز (IR) است که به طور خودکار برای دید بهتر به حالت شب تبدیل می گردد. با توجه به VIAAS، شما می توانید با صدها دوربین در صورت نیاز ارتباط برقرار کنید. فقط بدانید که همراه دوربین یک بسته خدمات یک ساله نیز خواهد بود که شامل کنترل برنامه ذخیره سازی از راه دور بر اساس آرشیو است. پس از آن، انتظار می رود برای این خدمات حد اقل ۱۱۹ دلار برای هر دوربین در هر سال پرداخت گردد. اگر شما مطمئن نیستید که به دنبال چه چیز در یک دوربین می گردید، پس مهم است که توجه داشته باشید که این شرکت یک تست مجانی ۳۰ روزه را به شما ارائه می دهد.
قیمت: شروع از ۲۹۹ $
برای اطلاعات بیشتر: cudaeye.com

۱۱٫ Honeywell Total Connect

این شرکت بخاطر برخی از راه حل های امنیتی برای یک خانه کامل شناخته شده است. اما Honeywell چهار دوربین مستقل و مختلف برای برنامه های کاربردی در محیط داخلی و فضای باز دارد

این شرکت بخاطر برخی از راه حل های امنیتی برای یک خانه کامل شناخته شده است. اما Honeywell چهار دوربین مستقل و مختلف برای برنامه های کاربردی در محیط داخلی و فضای باز دارد. iPCAM-W12 یک راه حل ثابت و موجود برای تصاویر سیاه و سفید با وضوح ۶۴۰-by-480 و دارای WiFi داخلی است.iPCAM-PT یک سنسور حرکتی را برای حرکت افقی و شیب همراه با iPCAM-WO برای استفاده در فضای خارجی درست کرده است. هر چهار دوربین برای امنیت، شبکه بندی بیسیم و همچنین برای Total Connect Remote Video می توانند به شکل دو تایی به همراه Honeywell’s WAPPLUS دربیایند (۱۰ تا ۱۵ دلار در هر ماه) برای نگاه کردن به تصاویر از هر وسیله‌ایی که در شبکه فعال می باشد.
قیمت: ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار.
برای اطلاعات بیشتر: Honeywell Security

۱۲٫Foscam FI8918W

آخرین ورودی ما دقیقا یکی از محبوب ترین و با صرفه ترین آنها است و قول یک وضوح 460-by-480 داده شده است. این بخش همچنین تشخیص حرکتی و دید در شب تا 26 فوت را دارا است. این می تواند حتی حرکت افقی تا 300 درجه و شیب 120 درجه را نیز داشته باشد

آخرین ورودی ما دقیقا یکی از محبوب ترین و با صرفه ترین آنها است و قول یک وضوح ۴۶۰-by-480 داده شده است. این بخش همچنین تشخیص حرکتی و دید در شب تا ۲۶ فوت را دارا است. این می تواند حتی حرکت افقی تا ۳۰۰ درجه و شیب ۱۲۰ درجه را نیز داشته باشد که طراحی شده است تا در رابطه با هر وسیله که در شبکه فعال است، کار کند، F18918W همچنین بوسیله WiFi پشتیبانی می گردد. دو روش برای انتقال صدا و رمز گذاری WPA، تشخیص حرکتی و محافظت از پس ورد را نیز شامل می گردد.
قیمت: ۷۴٫۹۹ $
برای اطلاعات بیشتر: Foscam

نویسنده: Rachel Cericola
منبع:‌electronichouse.com

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *