۱۴۰۰-۰۶-۲۸

همکاری آتش نشانی های تهران و برلین برای استفاده از تجربیات یکدیگر

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۴ سال قبل
  • بدون دیدگاه
همکاری آتش نشانی های تهران و برلین برای استفاده از تجربیات یکدیگر

همکاری آتش نشانی های تهران و برلین برای استفاده از تجربیات یکدیگر

پیتر واگنر و هارالد هروگ، دو تن از مقامات ارشد انجمن پیشگیری از حریق کشور آلمان GFPA و انجمن بین المللی CTIF با مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران دیدار و گفت ‎و گو کردند.

در این دیدار همکاری متقابل بین آتش نشانی پایتخت های دو کشور آلمان و ایران در زمینه آموزش و پیشگیری از حوادث و آتش سوزی ها و همچنین تجربه های عملیاتی یکدیگر مورد تاکید قرار گرفت.
سعید شریف زاده مدیر عامل آتش نشانی تهران بهره گیری از تجربیات آموزشی را در انتقال روش های عملیاتی آتش نشانی و تکنیک ها و تکنولوژی های پیشرفته امدادی حائز اهمیت خواند و ضرورت ارتباط متقابل در جهت تبادل مربیان آموزشی و تامین نیازها و امکانات یادآور شد.
دکتر پیتر واگنر از مسئولان ارشد آتش نشانی برلین نیز با تشکر از دعوت آتش نشانی تهران و ابراز خرسندی از حضور در کشور ایران و بازدید از سازمان آتش نشانی تهران، گفت: من سفرهای زیادی به کشورهای خاورمیانه، اروپا و آفریقا داشته ام که سازمان آتش نشانی تهران در قیاس با آتش نشانی های این کشورها از موقعیت خوبی برخوردار است.
وی ضمن دعوت از مسئولان آتش نشانی تهران برای بازدید از مرکز آموزش آتش نشانی برلین، افزود: زمینه‌های فراوانی برای تعامل بین دو طرف وجود دارد و می‌توانیم در این زمینه ها از جمله ارتباط مناسب سازمان آتش نشانی تهران با انجمن بین المللی ایمنی و آتش نشانی(CTIF)خیلی به یکدیگر کمک کنیم. منبع:‌۱۲۵٫

tehran.ir

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *