۱۴۰۰-۰۸-۰۳

Thermarestor، راهکاری برای پیشگیری از آتشسوزهای الکتریکی

 

خطر آتش سوزی در هر چیزی که منبع تغذیه الکتریکی دارد، وجود دارد – به طور میانگین؛ در انگلستان سالانه ۲۵۰۰۰ آتش سوزی با منشا الکتریکی وجود دارد. متاسفانه، مشکل فقط مختص انگلستان نیست، بلکه جهانی است.
Thermarestor روشی منحصر به فرد و ابداعی برای جلوگیری از این آتش سوزی ها است. به عنوان یک سیستم ردیابی گرما در اتصالات و اجزای الکتریکی راه حلی را پیش از احتراق برای مشکل پیشنهاد می دهد. با نظارت دائمی بر چنین نکاتی می تواند وجود گرمای بیش از حد را تشخیص دهد و هشداری زود هنگام برای اجتناب از آتش سوزی بالقوه فراهم کند. جایی که در آن تغذیه الکتریکی از طریق یک RCD (GFCI) است، می تواند به صورت خودکار جریان برق را قطع و منشا آتش سوزی را حذف کند.

Thermarestor به عنوان سیستم جلوگیری از آتش، محافظتی در برابر گسل های الکتریکی و اضافه بارها فراهم می کند، در هر جایی که ممکن است در تاسیسات الکتریکی رخ بدهند. می تواند روی تاسیسات جدید و موجود نصب شود و امکان کنترل حرارتی جریان ورودی، مدارهای توزیع، تابلوهای برق و لوازم جانبی، مانند پریزها را می دهد. اتصال آن به سیستم اعلام حریق موجود و ایجاد سیستم های مدیریتی، ساده و آسان است و روشی بسیار موثر برای هشدار به ساکنین درباره وضعیت گرمای بیش از حد را فراهم می کند. این امر اجازه می دهد چنین رویدادهایی، بدون نیاز به پاسخگویی های اضطراری، در مرحله ی مسائل تعمیر و نگهداری مورد بررسی قرار گیرد و به حادثه کشیده نشود. منبع:‌www.thermarestor.co.uk

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *