۱۴۰۰-۱۱-۰۶

چشم انداز VIVOTEK بر روی رشد درآمد دو برابری در هند تا سال ۲۰۱۹

چشم انداز VIVOTEK بر روی رشد درآمد دو برابری در هند تا سال 2019

شرکت VIVOTEK ، پیشرو در ارائه راه حل های نظارت تصویری تحت شبکه در جهان، اخیراً اعلام کرده است که به طور جدی به دنبال دو برابر کردن درآمد خود تا سال ۲۰۱۹ می باشد. این شرکت که هم اکنون رشد سالیانه ۳۰ درصدی دارد، با توسعه نظارت شهری هوشمند خود در پی رشدی چشمگیر می باشد.

در بازارهایی که شرکت نقش اصلی را در آنها دارد (vertical market) شامل سیستم های حمل و نقل، بزرگراه ها، پروژه های نظارت شهری هوشمند، خرده فروشی ها، بازار صنعتی و صنعت هتلداری تمرکز اصلی ویووتک در بازار هند بر روی دو فاکتور اصلی راه حل گرایی و محصول گرایی می باشد.

آقای  Sanjeev Gulati مدیر منطقه ای هند شرکت VIVOTEK در رابطه با roadmap آینده این شرکت که به طور استراتژیک دنبال می شود بیان نموده اند که با افزایش حملات تروریستی و حوادث جنایی در هند و نیز سرقت اطلاعات در این کشور، نظارت از راه دور، توسعه زیرساختهای عمومی، افزایش هزینه های IT و هزینه های امنیتی،  بازار نظارت مبتنی بر IP را به سوی راهی پیش بینی نشده سوق می دهد. گرچه تامین محصولات نظارتی امنیتی در مقایسه با روشهای سنتی بسیار ساده گشته است نیز شهرهای درجه ۱،۲، ۳ و حتی ۴ رشد چشمگیری داشته و آنها یک بازار مهم را به ما نشان می دهند.

ابتکاراتی مانند “Make in India” و ۱۰۰ شهر هوشمند، صنعت نظارت مبتنی بر IP را به انگیزه ای اصلی برای حرکت در مسیر درست تبدیل خواهد کرد و این ها روند برجسته ای است که به نفع ما خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به وب سایت www.pfn.ir مراجعه فرمایید. خبر از: مهندس سحر هادیان، بخش تبلیغات و بازرگانی شرکت پویا فرا نگار

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *