۱۴۰۰-۰۹-۱۸

دوربینی جدید از نسل دوربین های تحت شبکه چند سنسور شرکت VIVOTEK

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۵ سال قبل
  • بدون دیدگاه
دوربینی جدید از نسل دوربین های تحت شبکه چند سنسور شرکت VIVOTEK

دوربینی جدید از نسل دوربین های تحت شبکه چند سنسور شرکت VIVOTEK

VIVOTEK شرکت پیشرو در نظارت تصویری تحت شبکه در جهان اخیراً دوربین جدیدی از نسل دوربین های تحت شبکه چند سنسور خود را با مدل MS8392-EV و با قابلیت ضد خرابکاری به طیف دوربین های تحت شبکه چند سنسور خود اضافه نموده است.
این دوربین که نسخه جدید دوربین outdoor مدل MS8391-EV می باشد مجهز به ۴ سنسور cmos 3 مگاپیکسلی بوده که با طراحی زیبا و مناسب خود زاویه دید پانورامای ۱۸۰ درجه ای را به کاربران ارائه می دهد. دوربین فوق انتخابی ایده آل جهت فضاهای باز وسیع همچون پارکینگ ها، مراکز خرید، مدارس، پارک ها و میادین که پوشش تصویری با جزئیات کاملی مورد نیاز است، می باشد. این مدل نیز با افزایش میدان دید و کاهش تعداد دوربین های مورد نیاز سبب صرفه جویی در زمان نصب و هزینه های نگهداری می گردد. قابلیت چیدمان ویدئویی این دوربین کاربران را قادر ساخته تا کیفیت تصویر هر یک از سنسورها را بهینه نموده و هر دو دید پانورامای مطلوب و طبیعی را تجربه نمایند.
این دوربین با تجهیز به یک فیلتر مکانیکی IR و تکنولوژی WDR enhanced، دید تصویری را تحت شرایط نوری با کنتراست بالا گسترش داده و در طول شبانه روز حفظ می نماید. پشتیبانی MS8392-EV از استانداردهای IK10 و IP66 و نیز کارکرد در طیف دمایی ۵۰- تا ۵۰ درجه ، این دوربین را گزینه ای مقاوم در برابر گرد و خاک و باران و نیز هرگونه خرابکاری و دستکاری برای نظارت محیط های باز ساخته است.
برای جلوگیری از ورود نور خورشید این دوربین مجهز به یک محافظ برای نصب روی دیوار بوده و کاربران بسته به نوع کاربری می توانند با انتخاب متعلقات مربوطه برای نصب در گوشه یا بر روی ستون به سادگی دوربین فوق را بر روی محل مربوطه نصب نمایند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به وب سایت www.pfn.ir مراجعه فرمایید. ارسال خبر از: مهندس سحر هادیان، بخش تبلیغات و بازرگانی شرکت پویا فرا نگار

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *