SOLO ، محبوب ترین وسیله ی تست دتکتور
بازدید 77
0

SOLO ، محبوب ترین وسیله ی تست دتکتور

SOLO ، محبوب ترین وسیله ی تست دتکتور

هر روز، هزاران مهندس حفاظت حریق در سراسر دنیا در حفظ و نگهداری سیستم های حریق، مشغول به کار می شوند. بخشی از این ها شامل آزمون کاربردی دتکتورهای حریق مطابق هر دوی دستورالعمل ها و استانداردها و پیشنهادات برای تولیدکنندگان حسگر می شود.
اکثریت این کار را با استفاده از محصول معروف Red Pole و Test Head از سری محصولات تست دتکتور شرکت Solo انجام می دهند.
این شرکت که در اواسط دهه 90 راه اندازی شدند، عمر خود را با آئروسول دود فرموله شده (Solo A3) و دیسپنسر آئروسول (Solo 330) که بالای یک دسته بلند تلسکوپی نصب می شود (Solo 100) آغاز کرد. دامنه محصولات با هشیار شدن کاربران نسبت به محصولات حرفه ای تر همچون آئروسول دستی، به سرعت توسعه یافت. از آنجا که استانداردهای توسعه یافته جهانی و دامنه حسگرها افزایش یافته است، تقاضای انجام شده برای دامنه Solo نیز افزایش می یابد. در نتیجه این تقاضاها، محصولات بیشتر و توسعه هایی از تستر ها و لوازم تکمیلی مانند ابزار حذف حسگر و گردگیر حسگر،‌ انجام شدند.
برخی از چشمگیرترین توسعه ها از زمان راه اندازی ابتدایی معرفی تسترهای حسگر گرمایی شامل دستگاه های تغذیه شده با برق و طراحی بدون سیم منحصر به فرد جدیدتر و راه اندازی تستر حسگر مونواکسید کربن سازگار با دیسپنسر و دسته های بلند می شود. ضمیمه هایی مانند این موارد شاهد رشد Solo از تستر حسگر دود ساخته شده از چند ابزار به یک دامنه کامل شامل تست کاربردی و نگهداری تمام حسگرهای دود، گرما و CO بوده اند.

SOLO ، محبوب ترین وسیله ی تست دتکتور

امروزه، Solo به صورت گسترده به عنوان تجهیزات تست انتخابی برای صنعت پذیرفته شده اند. قابلیت اتکای آن و طراحی معتبر همین طور تاییدات تولیدکنندگان حسگر پیشرو و مجوزهای شخص ثالث از جمله UL و ULC، نقش عمده ای در این مورد ایفا کرده اند.
ارائه گسترده کیت ها همراه با ابزارهای منحصر به فرد، امکان پذیر است که انتخاب نهایی برای کاربران بسته به نیازهای دسترسی ارتفاع و تست را فراهم می کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.detectortesters.com مراجعه کنید.

برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

ایران آلارم

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *