۱۴۰۰-۰۶-۲۶

با NVR جدید داهوا سیستم خود را بر اساس نیازتان طراحی کنید!

داهوا سیستم

با NVR جدید داهوا سیستم خود را بر اساس نیازتان طراحی کنید!

 با پیشرفت تکنولوژی های IoT و AI، ان وی آر دیگر مثل قبل یک مرکز نگهداری داده در سیستم دوربین مداربسته نیست. از اتصالات اولیه IPC شخص ثالث، اتصال سنسورهای آلارم و سازندگان پلتفرم ها، تا اتصال االگوریتم ها و برنامه ها، NVR نقش بسزایی در اتصال دستگاه های فرونت اند، سنسورهای هشداردهنده و دیگر تجهیزات دارد. کمپانی داهوا به عنوان پیشرو در راهکارهای اینترنت اشیا هوشمند با شرکای سخت افزار نرم افزار شخص ثالث خود در سراسر دنیا به دنبال ساخت اکو سیستم ان وی آر هوشمند و یکپارچه سازی باز است.

NVR EcoSYSTEM، نه تنها دوربین ها و نرم افزارها و سخت افزار های شخص ثالث را به ترتیب از طریق ONVIF و CGI/SDK به ان وی آر متصل می کند، بلکه به کاربر امکان سفارشی سازی روش GUI برای اجرای الگوریتم ها و گسترش برنامه های خودش روی ان وی آر براساس بودجه و نیازهای خودش را می دهد.

براساس نیاز امروز مشتریان، داهوا NVR DHOP را به بازار عرضه کرد تا به برنامه های شخص ثالث امکان دانلود و نصب روی دستگاه ان وی آر را بدهد. این ان وی آر که به تکنولوژی های قدرتمند هوش مصنوعی مجهز است، عملکردی روان با کیفیتی بالا دارد و جهت رفاه حال مشتریان، تمامی برنامه های شخص ثالث باید یکسری تاییدیه های قانونی را بگذرانند و دیتاهای ذخیره شده یا ارسال شده تماما رمزگذاری می شوند.

NVR داهوا امکان یکپارچه سازی با انواع برندهای نرم افزارها شخص ثالث تحلیل تصاویر مثل Milestone، Axxon، Digifort و … را دارد. مثلا این ان وی آر براحتی با پلتفرم مانیتورینگ دمای بدن مایلستون یکپارچه می شود تا در این شرایط پاندمی کرونا نیاز کاربران را پوشش دهد.

 

موتور جستجوی صنعت : http://www.kalasec.ir

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *