۱۴۰۰-۰۵-۰۲

محمدنیلفروشان مدیر شرکت مهندسی اهتمام

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۴ سال قبل
  • بدون دیدگاه
محمدنیلفروشان مدیر شرکت مهندسی اهتمام

 

محمدنیلفروشان مدیر شرکت مهندسی اهتمام

لطفا نظرتان راجع به نمایشگاه ایپاس امسال بفرمایید؟

من فکر می کنم مدیریت خیلی بهتر شده ولی فرآیندی که برای بازدیدکننده ایجاد می‌کنند باید نظم بیشتری داشته باشد. از نظر پارکینگ و مکان غرفه‌ها یک مقداری ناهماهنگی  و ضعف وجود داشت ، من اعتقاد دارم برای این موضوع باید یک ترکیبی در نظر گرفته شود که غرفه ها جوری چیده شوند که بازدیدکننده‌ها بتوانند از کل سالنها بازدید کنند و به جز سالنA   سالنهای B.C.F هم دیده شوند.

در ضمن سه روز اول نمایشگاه خیلی بهتر بود و ما بازدیدکننده‌های دولتی بیشتر داشتیم.

شما چند سال هست که در ایپاس شرکت می کنید ؟

امسال هفتمین سالی است که ما در نمایشگاه ایپاس شرکت داشتیم.

لطفا هدف خود را از شرکت در نمایشگاه ایپاس بفرمایید ؟

نمایشگاه ایپاس در بحث دوربین‌های مداربسته یکی از بهترین نمایشگاه‌ها در این زمینه است ، علیرغم اینکه در این چند سال اخیر صنعت نمایشگاهی هم رو به ضعف می‌رود و ممکن است که شرکتها هم بازخورد خوبی نداشته باشند اما من اعتقاد دارم که هر ساله باید در این نمایشگاه حضور داشته باشیم تا این موضوع شاید بتواند به فرآیند فروش شرکت کمک کند.

در ایپاس امسال چه نوآوری های جدیدی عرضه کردید ؟

ما دو سال است که با شرکت انگلیسی SYNECTICS  کار می‌کنیم ، امسال نرم‌افزار SYNERGY3 رو در نمایشگاه برای بحث نفت و گاز رونمایی کردند به این صورت که تجمع حدود ۱۰۰۰ دوربین در یک سرور را SYNERGY3 می تواند داشته باشد و آن را هدایت کند.

حرف آخر

من اعتقاد دارم مدیران ایپاس باید یک مقدار در بحث تعامل با شرکتها قوی‌تر عمل کنند و کاری انجام دهند که همه‌ی شرکتها بتوانند حضور داشته باشند تا این نمایشگاه هر سال قوی‌تر شود البته به نظر بنده امسال نمایشگاه از سالهای گذشته خیلی پربارتر  و بهتر برگزار شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *