۱۳۹۹-۰۱-۲۰

نازل های حفاظت حریق جدید

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۳ سال قبل
  • بدون دیدگاه

نازل های حفاظت حریق جدید

یکی از شریکان اصلی Bete در استرالیا، نیوزیلند و اقیانوسیه، Spray Nozzle Engineering مفتخر است اعلام کند که یک محصول جدید از نازل های محافظ آتش برای سیستم های اطفای حریق اضافه کرده است.
پس از موفقیت نازل های چرخشی سری N که برای اطفای حریق ثابت در مصارف دریایی، فرا ساحلی و تونل ها استفاده می شد، نازل spray Nozzle Engineering هم اکنون محصولی جدید تحت نام Bete عرضه کرده است.
نازل تحت تایید FM AFF می تواند در مصارف آبی و جاهایی که آب به عنوان مانع حرارت تابشی، گازهای مضر و شعله قرار دارد مورد استفاده قرار گیرد.
Spray Nozzle Engineering تاریخچه ای طولانی در ساخت محصولات محافظ در برابر آتش سوزی دارد که نازل های چرخشی سری N که برای تونل های بسیار زیادی به کار گرفته شده از جمله این محصولات می باشد. با استفاده از همین نازل ها آتش سوزی اتفاق افتاده در سال ۲۰۰۷ در Burnely کمترین خسارت را به بار آورد.
آنها همچنین نازل های مخصوص ماشین را نیز به نام خود به ثبت رساندند. نازل های فویلی BM از یک سیستم محافظ روزنه فویلی استفاده می کند که برای اسپری مداوم و عملکرد اطفای حریق به کار گرفته می شود. فویل FM برای محیط های با گرمای زیاد و محیط های مستعد گرد و خاک ایده آل است و می تواند در معادن، مصارف کشاورزی، جنگل داری و دیگر مصارفی که نازل های روزنه ای نییاز به محافظت دارند استفاده گردند.

منبع: www.sprayingsolutions.com

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *