۱۴۰۰-۰۹-۱۸

دوربین حرارتی X380 از Scott Safety

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۵ سال قبل
  • بدون دیدگاه
دوربی حرارتی X380 از Scott Safety

دوربی حرارتی X380 از Scott Safety

دوربین های حرارتیScott Safety ، به عنوان تولید‌کننده‌ای پیشرو در عرضه تجهیزات تصویربرداری حرارتی آتش‌نشانی در سطح جهان، به این شهره هستند که امکان تفسیر کامل صحنه آتش‌سوزی را برای آتش‌نشانان فراهم می‌آورند تا آنها بتوانند تصمیم‌های تاکتیکی بهتر و ایمن‌تری بگیرند.
دوربین تصویربرداری حرارتی مدل X380، که انرژی خود را از فناوری ISG می‌گیرد، هوش موقعیتی بی‌نظیری در اختیار آتش‌نشان قرار می‌دهد و امکان ردیابی نقاط داغ را به شکلی منحصر بفرد فراهم می‌سازد. این قابلیت به آتش‌نشانان امکان می‌دهد تا بلافاصله نقاط پرمخاطره را در کف یا سقف صحنه آتش‌سوزی شناسایی کنند و قابلیت ردیابی نقاط سرد، که به همان اندازه منحصر بفرد است، آتش‌نشانان را قادر می‌سازد تا نشتی گاز یا مواد شیمیایی دیگر را مکان‌یابی نمایند و رنگ های تاکتیکی دوربین، تصویر بصری صحیحی از تغییرات سریع گرما به کاربر می‌دهد.
شما با داشتن یک دوربین اسکات، پیشرفته‌ترین دستگاه تصویربرداری حرارتی را در اختیار دارید که به شکل اختصاصی برای کاربرد در دشوارترین محیط‌ها طراحی شده است و با خدمات پس از فروش بی نقص آن در طول زمان استفاده از محصولات، از حمایت کامل و آرامش خاطر واقعی برخوردار خواهید بود. برای اطلاعات بیشتر به این آدرس رجوع کنید: www.scottsafety.com/

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *