۱۳۹۹-۰۴-۱۵

کت و شلوار حفاظت فردی ۶۶۰/۶۵۰

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۳ سال قبل
  • بدون دیدگاه

کت و شلوار حفاظت فردی 660/650

پوشش تونیک ۶۶۰ از FlamePro دارای زیپ سرتاسری در جلو با یقه بلند است که کاملا با یک نوار گردن پوشیده شده است. تونیک ۶۶۰ همچنین دارای آستین‌های قابل نصب با بست زیر بازو و تقویت شانه پارچه‌ای است که دارای تور رطوبت گیر FR در سرآستین و حاشیه‌ها است

کت و شلوار حفاظت فردی 660/650

شلوار ۶۵۰ از FlamePro حلقه کمری با کمربند کشسانی هستند و سگکی دارند که سریع باز می‌شود و دارای وصله‌های سرزانوی کلور هستند که از داخل لایه‌گذاری شده است. شلوارهای آتش‌نشانی همچنین دارای گارد ترشح ضد فتیله‌‌سازی در مچ پا و خشک‌کن توری FR در اطراف مچ پا هستند.

کت و شلوار حفاظت فردی 660/650

طیف گسترده‌ای از پارچه‌های رویه‌ای برای استفاده به عنوان لایه بیرونی در ساختن لباس آتش‌نشانی وجود دارد. نخ استفاده شده در بافت این پارچه‌ها عموما پارا آرمید یا متا آرمید هستند که اغلب با نخ کربن برای ویژگی ضد استاتیک ترکیب شده اند. بهترین محصولات از این دست Kermel®, PBO Millenia Light™, Advance Light™ و PBI® هستند. لباس ®FlamePro را می‌توان از هر پارچه‌ای اغلب در طیف وسیعی از رنگ‌ها و بافت‌های متنوع مانند ساده، مقاوم در برابر پارگی یا سرژه ساخت.
لایه‌های حرارتی از الیاف مشابه استفاده شده در الیاف‌های درهم تنیده تشکیل شده‌اند و عموما منسوج بی‌بافت سوزن باقی شده، اسپان باند یا حلوقی بافت هستند. هدف اصلی لایه حرارتی فراهم کردن درجه بالایی از فضای باز بین الیاف به منظور بدام انداختن هرچه بیشتر هوا است چراکه هوا هادی بسیار ضعیف گرما محسوب می‌شود. تودوزی پارچه‌ای معمولا با چسب یا سوزن‌دوزی الیاف به مانع حرارتی ثابت می‌شود و معمولا از ترکیبی از FR و الیاف متا آرامید بافته می‌شوند.
موانع رطوبتی اساسا با استفاده از غشای لایه‌ای ضد آب، هواکش و بازدارنده ذاتی آتش از زیرلایه منسجوب بی‌بافت ساخته شده‌اند. انواع مختلفی از لایه از PTFE تا پلی‌استر FR تا پلی‌اورتان FR وجود دارد و این موانع همگی کاملا ضد آب و نسبتا انتقال بخار آب خوبی برای قابلیت هواکشی دارند.
لباس‌های ®FlamePro از طیفی گسترده‌ای از ساختارهای طراحی شده برای برآورده کردن الزامات خاص کاربر نهایی استفاده می‌کنند. تمامی این ساختارها الزامات EN469 را داشته و در برخی موارد بالاترین خواص حرارتی در دسترس را نشان می‌دهند.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *