۱۳۹۹-۱۲-۰۹

ارزش بازار نظارت ویدئویی تا ۲۰۲۲ به ۷۱٫۲۸ میلیارد دلار می رسد

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۴ سال قبل
  • بدون دیدگاه
ارزش بازار نظارت ویدئویی تا 2022 به 71.28 میلیارد دلار می رسد

ارزش بازار نظارت ویدئویی تا 2022 به 71.28 میلیارد دلار می رسد

انتظار می رود بازار نظارت ویدئویی تا سال ۲۰۲۲ با نرخ رشد مرکب سالانه ۱۶٫۵۶ درصد، ارزشی معادل ۷۱٫۲۸ میلیارد دلار داشته باشد. بازار پتانسیل بسیاری در بخش تجاری نشان می دهد. این سیستم برای نظارت بر فعالیت های متغیر، محافظت از اطلاعات متغیر، مدیریت و هدایت افراد مورد استفاده قرار می گیرد.
بخش تجاری موفق شده است در سال ۲۰۱۵ بزرگ ترین سهام را بین تمام کاربردهای بازار نظارت ویدئویی داشته باشد و پس از آن بخش زیر ساخت ها قرار دارند. نیاز به امنیت و ایمنی برای خرده فروشان، مغازه های فرانشیز و مالکان مراکز خرید، ایجاد مناطقی امن را با استفاده از نظارت ویدئویی برای ایجاد امنیت، نظارت بر موجودی انبار و اموال و کاهش اقدامات مجرمانه، امکان پذیر می سازد. در بخش تجاری، داده های مالی، ساختمان ها، خودپرداز بانک ها و شعبه ها و سایر دارایی ها نیازمند امنیت بالایی هستند که بخش مهمی از رشد اقتصادی می باشد. احتمالا این امر تقاضا برای این سیستم را در این بخش افزایش دهد.
بخش زیر ساخت شامل کاربردهایی می شود که در آن مناطق بزرگی از جمله استادیوم ها، سالن های همایش، پارک ها و تفریحگاه های عمومی باید تحت پوشش نظارتی قرار گیرند. این مناطق پر جمعیت هدف بسیاری از فعالیت های تروریستی قرار می گیرند. بنابراین نیاز به سیستم نظارت ویدئویی برای افزایش امنیت و ایمنی افراد در این بخش بالا می باشد.
انتظار می رود بازار بخش دفاعی با نرخ بالایی رشد کند زیرا سیستم های نظارت ویدئویی و نظارت بیومتریک توسط ارتش ها برای محافظت از پایگاه های نظامی، مناطق مرزی و انبار اسلحه مورد استفاده قرار می گیرند. احتمال می رود این امر فعالیت های تروریستی در مرزها و مناطق مرکزی را کاهش دهد.
بازار بخش نرم افزاری در طول دوره پیش بینی نرخ رشد بالایی دارد. اجرای اپلیکیشن ها نرم افزاری و تکنولوژی های عصبی در نظارت بیومتریک و به کارگیری تکنولوژی های پیشرفته مانند آنالیز بیگ دیتا و اینترنت اشیا همراه با نظارت ویدئویی، بازار نرم افزار را گسترش می دهد و سیستم را موثرتر و دقیق تر می سازد. بنابراین، انتظار می رود در آینده تقاضا برای جزء نرم افزاری بیش از تقاضا برای بخش سخت افزاری باشد.

بازار نظارت ویدئویی به تفکیک منطقه، ۲۰۲۲ (میلیارد دلار)

ارزش بازار نظارت ویدئویی تا 2022 به 71.28 میلیارد دلار می رسد

منطقه آسیا – اقیانوسیه بیشترین سهام بازار نظارت ویدئویی را در ۲۰۲۲ از آن خود کرده است؛ انتظار می رود بازار در این منطقه در ۲۰۱۶ و ۲۰۲۲، با بالاترین نرخ رشد مرکب سالانه، رشد کند. افزایش پیشرفت های اقتصادی، شهری سازی و پذیرش تکنولوژی های پیشرفته محرک های بازار در حوزه آسیا – اقیانوسیه هستند.
یکی از عوامل کلیدی محدود کننده در بازار نظارت ویدئویی مساله پهنای باند است که در زمان دریافت داده در دوربین شبکه، مساله کیفیتی ایجاد می کند و مخابره داده را کند می کند. در کاربردهای مخابره ای، مسائل پهنای باند به علت سیار بودن رسانه بسیار بالا هستند. شرکت تکنولوژی دیجیتال هایکویژن (چین) یکی از بازیگران پیشتاز در نظارت ویدئویی است و در تکنولوژی نظارت ویدئویی و ساخت دوربین های مداربسته ابتکاری و محصولات نظارت ویدئویی تخصص دارد. استراتژی عمده اخذ شده توسط این شرکت توسعه محصولات جدید برای گسترش بازار نظارت ویدئویی فعلی خود می باشد.
منبع:‌ www.marketsandmarkets.com

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *