۱۳۹۹-۰۴-۲۱

راحتی و حفاظت منحصر بفرد با کفش Jolly Fireguard 2.0

مهدی موذن، دبیر همایش بزرگان صنعت ساختمان و رئیس سازمان نظام کاردانی ساختمان استان تهران

 

کفش Jolly Fireguard 2.0 (9381GA) دارای چرم گاو با کیفیت ضد آب با ضخامت ۲٫۰ تا ۲٫۲ میلی متری با یک مچ چرم آنیلین نرم ضد آب با ضخامت ۱٫۱ – ۱٫۲ میلی متری دارای پد برای بهبود راحتی تناسب می باشد. طبق آناتومی بدن شکل گرفته، از یک نمد انتقال دهنده رطوبت (۸۰% PES-20% VISCOSA) و با پوشش بالایی از ۱۰۰% PA پارچه ضد خراش ساخته شده است. در ناحیه پاشنه یک جاسازی فوم EVA برای نهایت راحتی پا قرار گرفته است که اجازه حفظ کردن آناتومی پا و افزایش جذب انرژی بر روی پاشنه را می دهد.
کفی composite با ضخامت میانگین ۸٫۰ میلی متر از یک ساختار چند لایه ای با استفاده از ماده ضد سوراخ شدگی خاص Zero mm Perforation در ۱۱۰۰ N طبق استاندارد EN 12568:2010ساخته شده است. کفی های ضد سوراخ شدگی Textile، در مقایسه با ورقه های فلزی قدیمی، ارگونومی قابل توجه و ویژگی هایی همچون سطح محافظتی عریض تر، انعطاف پذیری، عایق بندی، جذب رطوبت، وزن کمتر را ارائه می کنند.
دارای یک زیره کفش چسبیده لاستیکی نیتریل، مقاومت حرارتی ۳۰۰ درجه سانتیگراد، آنتی استاتیک، مقاوم در برابر نفت و بنزین، مقاومت بالا در برابر فرسایش، ضد لغزش SRC است. میخ های مخصوص قرمز کف کفش به فرد اجازه نظارت بر سطح پوشش زیره را (طبق استاندارد EN 15090 Annex C) می دهد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *