۱۴۰۰-۰۹-۱۸

نسل جدید دوربین های مداربسته داهوا وارد بازار شد

داهوا ایران

نسل جدید دوربین های مداربسته داهوا وارد بازار شد
در صنعت سیستم نظارت تصویری، کلمه “دوربین حرارتی” اغلب کلماتی همچون گرانترین و بهترین راهکار برای پروژه‌های بزرگ مثل بندرگاه‌ها، جنگل‌ها، حاشیه شهر و … را به یادها می‌آورد.
اما حالا با وجود نسل سوم دوربین‌های حرارتی اقتصادی داهوا با هوش مصنوعی، این تفکر فرق کرده است.

🍁دوربین‌های حرارتی مینی هایبرید داهوا برای حفاظت پیرامونی، حفاظت حریق پروژه‌های تجاری کوچک تر همچون پارکینگ‌ها، مراکز بازیافت، مراکز خرید و… مناسب است و وجود آنها آلارم‌های خطا در حفاظت پیرامونی را کاهش می‌دهد.

🍀اولین دوربین‌های حرارتی کوچک داهوآ سال ۲۲۰۱۷ عرضه شد، اما رزولوشن نسل سوم این دوربین‌ها ۱۵۶٪ بهینه شده و برای نخستین بار در صنعت، از سنسور حرارتی ۲۵۶*۱۹۲ در دوربین حرارتی استفاده شده است تا تصاویر شفاف‌تری به دست آید.

🍂با وجود الگوریتم “یادگیری عمیق” چنانچه حرکت غیر معمولی رخ دهد، دود و یا آتشی توسط دوربین‌ها کشف شود، بسته به تعریف کاربر سیستم از طریق بلندگوها آلارم‌ می‌دهد و یا نورهای سفید روشن می‌شوند.

🌳 نرخ نفوذپذیری(درجه حفاظت) IP67 خبر ار عملکردی خوب در بدترین شرایط محیطی مثل دود یا مه غلیظ، نور کم، تاریکی مطلق، نور زیاد و یا انعکاس نور پس زمینه، برف، بوران و یا دمای محیط بالا با گردوخاک و… می‌دهد.

🌻این دوربین مقرون به‌صرفه در دو طرح بالت و کروی با ۴ لنز انتخابی عرضه شده است که می‌توانید آن‌را از شرکت سپاهان همراه، نمایندگی رسمی داهوآ در ایران تهیه کنید.

لینک سایت عرضه کننده در ایران : https://www.dahua.ir/
@iranalarm

#cctv #videosurveillance #dahua #ai #iot #smartcity #smarthome #securitysystem
https://www.instagram.com/p/CILkQ0NDHWp/?igshid=43jjrzn5s1xk

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *