۱۴۰۰-۰۱-۲۵

Brickcom راهکاری برای نظارت وایرلس راه دور فراهم می کند

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۴ سال قبل
  • بدون دیدگاه
Brickcom راهکاری برای نظارت وایرلس راه دور فراهم می کند

Brickcom راهکاری برای نظارت وایرلس راه دور فراهم می کند

برای یکی از پروژه های مسکونی در نروژ، درخواست شد که سیستم نظارتی در محدوده خصوصی گسترده ای برای نظارت بر دو ورودی محلی نصب و هر فعالیت مشکوکی، به خصوص اقدام به ورود غیر مجاز، باید توسط مالک در هر زمان و مکانی برای محافظت از ملک مشاهده شود. BrickOne Solution دوربین وای فای بولتBrickcom’s ، اکسس پوینت بیرونی وایرلس و ان وی آر را به عنوان یک راه حل کلی پیشنهاد داد.

[callout radius=’20’ bt_content=’مشاهده مطلب’ bt_color=’orange’ bt_link=’https://www.iranalarm.com/secupress/5-common-mistakes-when-installing-wireless-security-cameras/’ bt_target=’_blan’ bt_radius=’20’ callout bt_size=’big’]

۵ اشتباه رایج هنگام نصب دوربین های امنیتی وایرلس

[/callout]
بزرگ ترین چالش این سیستم نظارتی فاصله طولانی بین درها و خانه است که تقریبا ۸۰۰ متر می باشد و در این فاصله درخت قرار دارد.
دوربین های بولت وای فای بریکام مدل WOB-100Ap و راه حل های وایرلس فضای باز Brickcom به کار گرفته شدند. این دوربین ها از تمام کارکردهای مورد نیاز و مهم تر از همه قابلیت وای فای دو بانده پشتیبانی می کند. آنتن دو باندی وای فای GEM04-222060 به همراه اکسس پوینت بیرونی تحت شبکه WAP-350N و ان وی آر NR-04A کیفیت ویدئویی خوبی بدون تداخل با درخت ها ایجاد می کند.
Brickcom WOB-100Ap به محفظه مقاوم در برابر آب و هوا، خاک و زنگ زدگی و IR LED به منظور نظارت واقعی فضای باز روز و شب مجهز شده است. رزولوشن بالای دوربین و امکان فریم ریت بالا، تصاویر دقیق و واضحی به دست می دهد. ویژگی فوکوس هوشمند منحصر به فرد به کار بر اجازه می دهد زوم اپتیکال را تنظیم کند و به آسانی از دوربین web GUI فوکوس را انجام دهد. فن و هیتر داخلی WOB-100Ap به صورت کارآمدی در -۴۰ تا ۶۰ درجه سلسیوس عمل می کنند در صورتی که دوربین های عادی در بازار فعلی تنها بالای -۱۰ درجه را تحمل می کنند.
راه حل ضبط توسط ان وی آر مستقل NR-04A ارائه شده است. استفاده از NR-04A به مشتری اجازه می دهد از راه دور تا چهار دوربین شبکه Brickcom را از راه دور نظارت و پخش کند.
منبع: asmag.com

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *