حل مساله امنیت با روبات های خودگردان Gamma 2

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۳ سال قبل
  • بدون دیدگاه
حل مساله امنیت با روبات های خودگردان Gamma 2

حل مساله امنیت با روبات های خودگردان Gamma 2

فراهم کنندگان سیستم های حفاظتی و امنیتی در تمام کشور در تلاش هستند نیاز فزاینده به نیروی انسانی قابل اتکا برای محافظت از تقاضاهای فزاینده زیرساخت های تجاری و دولت را رفع کنند.

[callout radius=’20’ bt_content=’مشاهده مطلب’ bt_color=’orange2′ bt_size=’big’ bt_link=’https://www.iranalarm.com/secupress/control-robot-with-human-brain/’ bt_target=’_blan’ bt_radius=’20’]

کنترل ربات ها با مغز انسان میسر شد!

[/callout]
ربات های امنیتی شرکت Gamma 2 Robotics, Inc. گزینه جدیدی برای اجرای گشت های شبانه خطرناک، کثیف و خسته کننده ذهنی می باشند که برای کارکنان بسیار سخت است. ربات ها در کنار پرسنل امنیتی می توانند به یک برنامه امنیتی به عنوان افزایش نیرو اضافه شوند. این امر پرسنل را برای شیفت های باارزش تر در طول روز در عین کاهش هزینه آزاد می سازد. ربات ها به عنوان پلتفرم سنسورهای متحرک خودگردان عمل می کنند و به سنسورها و تکنولوژی ویدئویی مجهز شده اند. آنها مانند هر افسر امنیتی دیگری تمرین داده شده اند که در حال انجام گشت های متحرک طبق دستورات پیشین مشاهده کنند و گزارش دهند. آنها قادر به انجام گشت های خودگردانی هستند که اطلاعات آنها می تواند برای واکنش به آلارم ها بررسی شود. بر خلاف دوربین های ثابت که ممکن است نقاط کوری داشته باشند و نیازمند مانیتورینگ هستند، این پلتفرم سنسور متحرک از دید ۳۶۰ درجه برای کشف تهدیدها در حین گشت زنی استفاده می کند.

[callout radius=’20’ bt_content=’مشاهده مطلب’ bt_color=’orange2′ bt_size=’big’ bt_link=’https://www.iranalarm.com/secupress/iot/’ bt_target=’_blan’ bt_radius=’20’]

ربات‌ها از لحاظ امنیتی برای دستگاه‌های IoT خطر دارند

[/callout]
آنها به عنوان نیروی مقرون به صرفه ای عمل می کنند که کارکنان امنیتی و حفاظتی را با قابلیت متحرک و مجهز بودن به سنسورهای حرکت، دوربین، نور، آلارم، دید گرمایی و telepresence بهبود می بخشند. آنها نشان دهنده ارزش شگفت آوری برای فراهم کنندگان امنیتی و کاربر نهایی هستند زیرا که این ربات ها را می توان خرید یا به بهای کم ۵ دلار در ساعت اجاره کرد. آنها را می توان برای محیط های منحصر به فرد مشتری پیکره بندی کرد و با یک مرکز عملیات امنیتی یکپارچه کرد یا به صورت مستقل به کار گرفت. ربات ها دائما در طول یک شیفت داده ها را ضبط و مخابره می کنند. آنها داده و آلارم های خود را از طریق وای فای یا اتصال موبایل مخابره می کنند. اگر اتصال از دست برود، ربات به عمل کردن ادامه می دهد و وقتی ارتباط دوباره از نو برقرار شود داده های مربوط ارسال می شود.
منبع:‌www.gamma2robotics.com

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *