۱۳۹۹-۰۱-۱۷

HISبرای دهمین سال متوالی، Milestone Systems را به عنوان بهترین ارائه دهنده VMS جهانی معرفی کرد

  • توسط تیم تحریریه گروه نشریات ایران آلارم
  • ۱ سال قبل
  • بدون دیدگاه

 

طبق تحقیقات بازار IHS Markit، ارائه کننده اطلاعات تجاری (NASDAQ: INFO)، کمپانی Milestone Systems برای ۱۰ سال پیاپی فروشنده VMS جهانی شماره ۱ از نظر درآمد است. در سال ۲۰۱۷، Milestone Systems سهم جهانی بازار VMS 10.2 درصدی داشت که افزایشی از ۹٫۱ درصد در سال ۲۰۱۶ بود.
Jon Cropley، تحلیلگر ارشد در بخش نظارت ویدئویی در IHS Markit گفت: «انتظار می رود بازار جهانی برای VMS در سال ۲۰۱۷، ۸ درصد رشد پیدا کند. عرضه به این بازار به تدریج بیشتر مورد تمرکز قرار می گیرد. انتظار می رود بزرگ ترین فروشندگان در سال ۲۰۱۵، ۴۸ درصد درآمد جهانی را در اختیار داشته باشند.»
Lars Thinggaard، رییس و مدیر عامل این شرکت گفت: « رشد درآمد ما VMS ثابتی را در سال ۲۰۱۶ داشت که تقریبا سه برابر رشد بازار بوده است. شکی نیست که open platform community و مدل تجاری مشارکتی ما دلیل این توسعه مثبت است و ما افتخار می کنیم که یک شریک مطمئن و قابل اعتماد هستیم.»
Milestone Systems نه تنها جایگاه شماره یک را به طور جهانی حفظ کرد بلکه همچنین مقام اول در اروپا / خاورمیانه / آفریقا (EMEA) را با سهم بازاری که از ۱۴٫۸ درصد در سال ۲۰۱۶ به ۱۷٫۱ درصد افزایش یافت کسب کرد. همچنین جایگاه شماره یک خود را در APAC با سهم بازار ۱۲٫۴ درصدی در مقایسه با ۱۱٫۷ درصد سال پیش حفظ می کند.

منبع: www.securityinfowatch.com

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *