۱۴۰۰-۱۱-۰۶

مدیریت هوشمند تردد با آی پلاک

مدیریت هوشمند تردد با آی پلاک

مدیریت هوشمند تردد با آی پلاک

امروزه مدیریت تردد یکی از مهم ترین نیازمندی های اکثر سازمان ها، مجتمع های مسکونی، عوارضی ها و پارکینگ های عمومی و اختصاصی است. نرم افزار های مدیریت تردد زیادی در کشور تهیه شده است که اکثر آن ها نیازمند یک باجه نگهبانی و کاربر انسانی هستند.

این روش شاید تا حدودی پاسخگوی نیاز ها باشد، اما در دراز مدت، مقرون به صرفه نیست. از طرفی سازمان ها، پارکینگ ها و مجتمع های مسکونی غالبا به منظور برقراری امنیت، نیازمند استفاده از سامانه های دوربین مدار بسته هستند.

مدیریت هوشمند تردد با آی پلاک

مدیریت هوشمند تردد با آی پلاک

تشخیص پلاک یک فرایند نظارت تصویری است که از طریق شناسایی خودکار حروف و ارقام در تصاویر خودروها، صورت می گیرد. تشخیص پلاک می تواند از طریق دوربین های نظارتی در سطح جاده ها و خیابان ها و یا با استفاده از دوربین های مدار بسته برای کاربردهایی مانند مدیریت پارکینگ و عوارضی ها مورد استفاده قرار گیرد.

به منظور استفاده بهتر از دوربین ها، می توان ورود و خروج خودروها را نیز با استفاده از سامانه تشخیص پلاک و مدیریت تردد، ثبت کرد و در اختیار هیات مدیره قرار داد. ضمن اینکه می توان برای هوشمند سازی رفت و آمد، درب ورودی را به سامانه مدیریت تردد متصل کرد تا به صورت خودکار با استفاده از شماره پلاک خودرو، درب را باز کند.

پلاک خوان قلب هر سیستم حمل و نقل هوشمند است. این تکنولوژی می تواند توسط بخش های مختلف نیروهای انتظامی و پلیس به عنوان روشی جهت جمع آوری الکترونیکی وجه عوارضی در جاده ها و نظارت بر وضعیت ترافیک (مانند تخلفات عبور از چراغ قرمز) استفاده گردد.

در این راستا شرکت شهاب، نرم افزار مدیریت پارکینگ و تردد آی پلاک با قابلیت های ویژه برای مجتمع های مسکونی، سازمان ها و ادارات، پارکینگ ها، باسکول ها، راه ها و… تولید و عرضه کرده است. این نرم افزار که با جدیدترین سکوی برنامه نویسی مایکروسافت (WPF) نوشته شده است و از موتور هوشمند تشخیص پلاک ساتپا بهره می برد.

برای تهیه محصول با شرکت شهاب تماس بگیرید

آدرس شرکت: شاهرود، دانشگاه صنعتی شاهرود

مرکز رشد فناوریهای نوین، شرکت شهاب

ایمیل : support [at] shahaab-co.ir

تلفکس: ۰۲۳۳۲۳۰۰۲۰۴

همراه: ۰۹۹۳۱۹۸۶۵۹۳

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *